Kapak kızı oldu

Son dönemin en gözde modellerinden biri olan Chrissy Teigen, Esquire dergisinin yeni sayısı için objektif karşısına geçti

08 Ağustos 2014, Cuma 12:35
A A

Son dönemin en gözde modellerinden biri olan Chrissy Teigen, Esquire dergisinin yeni sayısı için objektif karşısına geçti. 28 yaşındaki Teigen, çarpıcı pozlar verdiği çekimden sonra dergiyle bir de röportaj yaptı. Müzisyen kocası John Legend ile ilişkilerinden beden algısının yıllar içindeki değişimine kadar çeşitli konularda soruları cevaplandırdı.

"Teigen "23 yaşına gelinceye kadar bir kadın için kalçanın bu kadar önemli olduğunu bilmiyordum. Sonra Jennifer Lopez geldi. Herkes onun kalçalarınnı 'harika' olduğunu söyledi. Şimdi bir kadının kalçaları olması gerektiğini biliyorum" dedi.

"Annesi Taylandlı babası Norveçli olan Chrissy Teigen "Yarı Asyalı olduğum için kalça konusunda çok da kötü durumda değilim. Ama çok çalışıyorum, onu büyütmek için uğraşıyorum" diye konuştu.

Chrissy Teigen, sosyal medyada sık sık mutfakta yemek pişirirken çekilen pozlarını paylaşıyor. Güzel model diyet yapmaktan nefret ettiğini de sözlerine ekliyor.

"Twitter ve Instagram'da aktif olan Chrissy Teigen "Gerçek hayatta sosyal medyadaki kişiliğimden daha sevimliym" demeyi de ihmal etmiyor.