Önceki Fotolar

Karagöl'de sonbaharda renklerin senfonisi yaşanıyor

Ankara'nın Çubuk ilçesindeki Karagöl Tabiat Parkı, sonbaharda çok sayıda doğasever ve fotoğrafçıyı ağırlıyor

23 Ekim 2017, Pazartesi 19:40
A A
İLGİ YOĞUN

İLGİ YOĞUN

Ankara ve çevre illerden çok sayıda doğasever ve fotoğrafçı, Karagöl'ün sonbaharda sunduğu güzellikleri görmek ve fotoğraflamak için tabiat parkını ziyaret ediyor.

Karagöl’e yüz arkadaşıyla fotoğraf çekmek için geldiklerini söyleyen Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Fotoğrafçılık Kulübü yöneticilerinden Fahrettin Metin, Karagöl'ün fotoğrafçılar için güzel bir yer olduğunu belirtti.

'ÇOK HOŞUMA GİTTİ'

'ÇOK HOŞUMA GİTTİ'

Metin, "Özellikle sonbahar fotoğrafları çekmek için çok iyi bir mekan. Ben de fotoğraf çektim ve gayet zevk aldım. Çok hoşuma gitti. Herkese tavsiye ediyorum, özellikle gelin ve damat çekimleri için mutlaka gelinecek bir mekan." dedi.

'BİZZAT GELİNİP GÖRÜLMESİ GEREKEN BİR YER'

'BİZZAT GELİNİP GÖRÜLMESİ GEREKEN BİR YER'

Karagöl'ün güzelliklerini fotoğraflayanlardan Ali İhsan Biçer de Karagöl'ü çok duymuştuk ama gelmek bugün nasip oldu. Buranın güzelliğini kelimelerle anlatamamam, bizzat gelinip görülmesi gerekiyor. Bir de şunu söylemek istiyorum, 'Ankara'da gezilecek, görülecek yerler yok' diyen insanlara buralara gelmelerini tavsiye ediyorum. Bir kere olsun gelip görsünler bu güzellikleri." diye konuştu.

Arkadaşlarına Karagöl'e gelmelerini tavsiye ettiğini vurgulayan Zeynep Babacan da sonbaharda fotoğraflanacak en güzel yerlerden birinin tabiat parkı olduğunu söyledi.