Önceki Fotolar

Karavanıyla görmedik yer bırakmayan Anthony ve Rebecca çifti

Birçok insanın hayalini kurduğu şeyi yaptılar! İşte hayatını tek bir kararla komple değiştiren Anthony ve Rebecca çiftinin hikayesi…  

23 Ekim 2017, Pazartesi 15:48
A A

Bu öyle herkese nasip olacak bir şey değildir, çünkü ciddi anlamda radikal kararlar alarak, kendi hayatınızda bir devrim gerçekleştirerek  bunu gerçekleştirmeniz mümkün. Bunu günlük hayatta onlarca sorumluluğu olan her bireyin gerçekleştirmesini beklemek hata olur.  

Hayatının orta yerinde böyle bir devrime zemin hazırlayan Anthony & Rebecca çifti diğer birçok insanın aksine hayatlarını olabildiğince farklı renklerle donatmaya çalışıyor. Gezerek, görerek, yani yaşamak istedikleri şekilde yaşayarak…  

Her şey 1 yıl önce başladı...

Her şey 1 yıl önce başladı...

Bundan yaklaşık olarak on sene önce yollara düşen Anthony & Rebecca çifti, rutin hayatına asla dönüp bakmamacasına bir çizgi çekti ve çizginin ardına bakmadan karavanının gaz pedalına yüklendi.  

Öyle bir yol aldılar ki, gördükleri yerlerin haddi hesabı yok ama her şeyden de önemlisi frene basıp araçlarını uzun bir süre durdurmayı planlamıyorlar.  

Anthony (33) ve Rebecca (29) çifti adeta yirmili yaşlarını karavanlarında yeni yerler görerek geçirdi.  

Şimdilerde sabit bir ülke veya şehirde durmadan Avrupa’yı karış karış dolaşan İngiliz Anthony & Rebecca çifti yolda olma fikrinden bir an için bile olsa sıkılmıyor.  

Onlar için yola çıkmak demek görülecek yeni yerleri keşfetmek ve yeni maceralara doğru yol almak demek.  

Maceracı çift bu süre zarfında karavanlarıyla Avustralya, Yeni Zelanda, Afrika ve Avrupa’da geçmedik yol, görmedik şehir bırakmadı.  

Rebecca karavanda yaşamakla ilgili “nereye giderseniz gidin eviniz yanınızdadır ve evinizden uzaklaşmak gibi bir boşluğun içine düşmüyorsunuz” dedi.  

Anthony ise karavanlarını aldıktan sonra ona bağımlı bir hale geldiklerini ve bundan son derece keyif aldıklarını ifade etti.  

Gittikleri yerlerde cezbedici fotoğraflar elde eden maceracı Anthony & Rebecca çiftini Instagram sayfasından takip edebilirsiniz.