Kardashian-West çiftinin üçüncü çocukları dünyaya geldi

Kim Kardashian ve Kanye West çifti taşıyıcı anne vasıtasıyla dünyaya getirdiği üçüncü çocuklarını kucakladı! İşte anne Kim Kardashian'dan üçüncü çocuğunun doğumunu duyurduğu duygusal mesaj...  

17 Ocak 2018, Çarşamba 10:05
A A

Reality show yıldızı Kim Kardashian ve Rapçi Kanye West çiftinin taşıyıcı anne aracılığı ile sahip oldukları üçüncü çocukları dünyaya geldi. 

37 yaşındaki Kardashian, ailelerinin yeni üyesinin 15 Ocak 2018 tarihinde, saat 12:47'de 3 kilo 345 ağırlığında doğduğunu not düşerek, sevincini şöyle ifade etti:  

O BURADA!Kanye ve ben, sağlıklı ve güzel bebeğimizin dünyaya geldiğini bildirmekten mutluluk duyuyoruz. Bize birinin verebileceği en değerli hediyeyi getiren ve düşlerimizi gerçekleştiren taşıyıcı annemize, harika doktorlarımıza ve gerçekleştirdikleri özel bakım için hemşirelerimize minnettarız. Nort ve Saint kız kardeşlerine hoşgeldin demek için özel bir heyecan duyuyorlar.Sevgiler,Kim Kardashian West" 

Kim Kardashian ve Kanye West çifti üçüncü bebekleri için genç bir taşıyıcı anne ile anlaşmışlardı. 

Fiziksel görüntü olarak Kardashian'a benzeyen 27 yaşındaki kadına, 75 bin dolar ödediği ABD magazin basınına yansımıştı. 

4 GÜN ÖNCE PAYLAŞTI

4 GÜN ÖNCE PAYLAŞTI

Kim Kardashian'ın taşıyıcı anne ile 3. çocuğunu kucağına alması sosyal medyada farklı yorumlara yol açtı.

O yorumlardan bir tanesi de... Taşıyıcı anne sayesinde Kim Kardashian seksi vücudunu hiç bozmadı tam tersi, daha çok spora yüklenerek dillere destan olan kalçalarını daha da kıvrımlaştırdı. 

TAYLOR SWIFT HAYRANLARINI ÇILDIRTMIŞTI

TAYLOR SWIFT HAYRANLARINI ÇILDIRTMIŞTI

Kim Kardashian seksi vücuduyla haber olmanın dışında bazı ünlülerle girdiği tartışmalardan dolayı gündeme geliyor.  İşte onlardan biri de Taylor Swift ile arasında gerinlik... 

Kim Kardashian, şarkıcı kocası Kanye West'in geçen yıl çektiği 'Famous' adlı sergiden bir fotoğrafı instagram hesabından paylaşınca olay çıktı.

Aynı isimle çektiği klipte sevdiklerini, düşmanlannı hatta eski sevgililerini aynı yatakta çıplak halde toplayan Kanye West'in sağ tarafında düşmanı olarak gördüğü Taylor Swift vardı. West, balmumundan yaptırdığı heykellerle kliple aynı temada düzenlenen sergi de açmıştı.

Geçen yıl o sergiyi gezen Kim, instagram'da 'throwback' yapınca Swift'in fanları adeta çıldırdı. Fotoğrafın altına fare emojileriyle, "Yılanlar fareleri öldürür ve onları yer" yorumları yapıldı.