Kardeş kardeş soyundular

ABD'li reality tv yıldızı Kim Kardashian İngiliz Love dergisi için 19 yaşındaki model kız kardeşi Kendall Jenner ile birlikte soyundu

05 Şubat 2015, Perşembe 13:14
A A

Derginin Şubat sayısının kapağında Kendall Jenner ünlü İngiliz model Cara Delavigne ile birlikte yer aldı.

İç sayfalarda ise Kendall Jenner’ın üstsüz, Kim Kardashian’ın ise tamamen çıplak fotoğraflarına yer verildi. Derginin yayınlanmasından önce internete sızdırılan fotoğraflarda seramik bir mask eve Balenciaga marka kısa siyah bir şortle ile üstsüz olarak poz veren Jenner’ın göğüslerinin photoshop programı yardımıyla oldukça büyütüldüğü gözlemlendi.

SOYADINI İSTEMİYOR

Abla- kardeş kelimenin tam anlamıyla birbirleriyle yarışıyor. Geçen hafta GQ dergisi için verdiğ ipozlarla konuşulan Kim Kardashian'ın 18 yaşındaki kardeşi Kendall Jenner'ın da çıplak pozu sosyal medyaya yansıdı.

Jenner'ın Russell James'e verdiği pozu ablası Kourtney Kardashian, Instagram sayfasında paylaştı. Bu arada geçen hafta Mark Jacobs defilesinde podyuma çıkan Jenner'ın ailesinden hiç kimseyi seyirciyer arasında görmek istemediği de ortaya çıktı.

18 yaşındaki Jenner'ın özellikle de Kim Kardashian"a defileyi izlemeye gelmemesi için yalvardığı ileri sürüldü. Style dergisine konuşan Jenner "Ailemi seviyorum ama bu benim işim" diye konuştu.

Jenner'ın bu davranışı "kardeşlerinin kendisinden rol çalmasını istemiyor" şeklinde yorumlandı. Jenner'ın kariyeri sırasında soyadı olan Jenner"ı kullanmak istemediği sadece adıyla anılmak istediği de ileri sürüldü. Bu arada geçen hafta New York Moda Haftası'nda podyuma çıkan Jenner'ın ailesinden hiç kimseyi seyirciler arasında görmek istemediği de ortaya çıktı.

18 yaşındaki Jenner'ın özellikle de Kim Kardashian"a defileyi izlemeye gelmemesi için yalvardığı ileri sürüldü. Style dergisine konuşan Jenner "Ailemi seviyorum ama bu benim işim" diye konuştu.

Jenner'ın bu davranışı "kardeşlerinin kendisinden rol çalmasını istemiyor" şeklinde yorumlandı. Jenner'ın kariyeri sırasında soyadı olan Jenner"ı kullanmak istemediği sadece adıyla anılmak istediği de ileri sürüldü. (Hürriyet)

2

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;