Kardeşlerinin boğazını satırla kesti

Kırıkkale'de şizofreni hastası 36 yaşındaki Ayhan Narin, aynı evde birlikte kaldıkları iki kardeşini, yataklarında boğazlarını bıçak ve satırla keserek öldürdü

12 Kasım 2009, Perşembe 13:48
A A

Şizofreni hastası olduğu belirtilen ve daha önce Bolu İzzet Baysal Ruh Sağlığı Hastanesi’nde bir süre tedavi gören Ayhan Narin, 2 gün önce Ankara Elmadağ'da oturan annesinin yanından, ağabeyi 38 yaşındaki Vahit ve kardeşi 35 yaşındaki Ali Narin'le birlikte yaşadıkları eve geldi.

Ayhan Narin, ağabeyi ve kardeşiyle annesini dövdükleri iddiasıyla sık sık tartıştı. Dün gece de kardeşlerinin birlikte uyudukları odaya mutfaktan aldığı ekmek bıçağı ve satırla giren Narin, iki kardeşini de, boğazlarını yatakta bıçakla ve satırla keserek öldürdü.

Çığlıkları duyan komşuların haber vermesi üzerine eve gelen Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri korkunç manzara ile karşılaştı. İşlediği cinayet sonrası evden kaçmayan Ayhan Narin, polis ekiplerince suç aleti bıçak ve satırla birlikte yakalanıp, emniyete götürüldü.

Gece ifadesi alınan Ayhan Narin, bugün Kırıkkale Adliyesi’nde Sulh Ceza Mahkemesi’nde hakim karşısına çıkarıldı. Kardeş katili Narin, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

BUGÜN HASTANEYE GÖTÜRECEKLERMİŞ
Elmadağ’ın Hasanoğlan Mahallesi’nde oturan ve oğlunun işlediği cinayet gecesi Kırıkkale’nin Sanayi Mahallesi’nde bulunan bir yakının evinde kaldığı belirlenen anne Fatma Narin, bekar olan çocuklarının kaldığı eve gelerek göz yaşı döktü. Anne Narin, “Bolu’daki hastanede yatan oğlumun gönderilmemesi için doktorlara yalvardım, ancak yine de Kırıkkale’ye gönderdiler. Başıma bunlar da mı gelecekti” diyerek ağıtlar yaktı.

Erhan GÖĞEM/DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;