Karel 'günah'larından arınıyor

Sevgilisi Öykü Çelik'ten ayrıldıktan sonra bir türlü kendini toparlayamayan ve gece hayatında sıkça kameralara yakalanan Karel, gece hayatından ve kadınlardan elini ayağını çekti, babasının evine yerleşti

Çarşamba, 04 Ağustos 2010 - 14:08

Karel 'günah'larından arınıyor

Gece kulüplerinde çıkardığı olaylarla sürekli gündeme gelen, geçen yıl alkollü bindiği uçakta dayak bile yiyen “Yaprak Dökümü”nün kötü adamı Oğuz’u canlandıran Tolga Karel, artık uslandı.

Yaşadığı olaylarda alkol kullanmasının büyük payı olduğunu belirten Karel, alkolü bıraktığını açıkladı. 25 gündür ağzına alkol sürmediğini belirten Karel, “İçkiyi görünce artık tüylerim diken diken oluyor” dedi. Karel, yaşadığı son olaylardan ders aldığını, özellikle babasının bu konuda kendisine büyük destek olduğunu söyledi.

Şöhretin beraberinde yalnızlığı da getirdiğini belirten Karel, artık Beylerbeyi’ndeki evinde eski emniyet müdürü olan babasıyla birlikte yaşamaya başladı. Babasının desteğiyle alkole veda ettiğini belirten Karel, bütün arkadaş çevresini değiştirdi, eski arkadaşlarının telefon numaralarını da sildi. Karel geçen hafta ayrıldığı sevgilisi Sevil Uyar’la da evinde bir araya geldi.

Uyar’ın evine alkollü gittiği için kavga edip ayrıldığı Karel, uzun süren konuşmanın ardından tekrar deneme kararından vazgeçti. Uyar’ın çok iyi bir insan olduğunu ama anlaşamadıklarını belirten Karel, “Artık hayatımda uzun süre aşk yok, sadece iş olacak. Mutsuz ilişkiler, yaptığım hatalar hayatımı kabusa çevirdi” diye konuştu.