'Karım evde yok birlikte maç yapalım'

İngiliz futbol kulübü Manchester United'ın yıldızı Wayne Rooney'in geçen kasımda doğum yapan eşi Coleen'i hamileyken bir fahişe ile aldattığı ortaya çıktı

06 Eylül 2010, Pazartesi 05:00
A A

Gece için 2 bin 820 TL ödemiş

İngiliz futbol kulübü Manchester United'ın yıldızı Wayne Rooney'in (25), geçen kasımda doğum yapan eşi Coleen'i (24) hamileyken bir fahişe ile aldattığı ortaya çıktı.

Jennifer Thompson (21) Wayne Rooney ile 4 ayda 7 kez para karşılığında birlikte olduğunu açıkladı. Gecelik 1200 sterlin (2 bin 820 TL) alan Jennifer Thompson “İlk buluşmamızda grup seks yaptık. Bir keresinde Wayne Rooney'in evinde Coleen ile paylaştığı yatak odasında birlikte olduk” dedi.

16 yaşında geneleve gitmişti

Jennifer Thompson “İtalyan lokantasına kız arkadaşlarımla yemek yemeye gitmiştim. Bütün Manchester United takımı oradaydı. Bizi fark eden Rooney, takım arkadaşlarına aldırmadan elimden tutup beni merdivenlere, oradan da bir ofise götürdü. Rooney'in takım arkadaşı Michael Owen bize nefretle bakıyordu” diye konuştu.

İngiliz futbolcunun daha önce de 16 yaşındayken yasal olmadığı halde geneleve gidip 48 yaşındaki bir hayat kadını ile birlikte olduğu ortaya çıkmıştı.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;