Karım, oğlumla birlikte!

Savcılığa başvuran İrfan A., ilk eşinden olan 23 yaşındaki oğlunun, 30 yaşındaki eşiyle 9 yıldır aşk yaşadığını öne sürüyor

04 Eylül 2009, Cuma 10:00
A A

Antalya’da havalimanında çalışan İrfan A., 1984 yılında evlendiği E.A.’dan M. ve M.E. adında iki çocuk sahibi oldu. Çift, 1995 yılında boşandı. Çocuklardan kız olan M.’nin velayeti annesine, erkek olan M.E.’ninki ise babası İrfan A.’ya verildi. İrfan A., oğlu 14 yaşındayken 2000 yılında ailesinin önerisiyle ikinci kez evlendi. İrfan A.’nın ikinci eşi M.A.’dan da bir oğlu oldu.

DEDİKODULARA İNANMADI 
Birkaç yıl sonra İrfan A.’nın kulağına ikinci eşi ve oğlu M.E. arasında ilişki olduğuna dair dedikodular gelmeye başladı. İrfan A. bunlara inanmadı; ancak oğlu M.E.’nin iç çamaşırını kendi yatak odalarında bulunca İrfan A.’nın dünyası başına yıkıldı. İrfan A. eşi M.A.’ya boşanma davası açtı. Mahkeme İrfan A.’nın eşine dava sonuçlanana kadar her ay 1500 TL tedbir nafakası ödemesine karar verdi. 

İLİŞKİLERİ 9 YILLIK 

İrfan A.’nın iddiasına göre, eşi ve oğlu ev kiralayıp birlikte yaşamaya başladı. Bunun üzerine savcılığa giden İrfan A. “30 yaşındaki eşim, ilk karımdan olan 23 yaşındaki oğlum M.E.’yi baştan çıkardı. Oğlum daha 14 yaşındayken aralarında ilişki başlamış. Eşim E.A.’nın ‘küçük yaştaki çocuğa cinsel istismar suçundan yargılanmasını istiyorum” diyerek suç duyurusunda bulundu. 

'BENİM PARAMLA EV TUTTULAR' 
İrfan A. “Yaşadıklarımdan çok utandım. Kimselere bir şey anlatamadım. Kimsenin yüzüne bakamaz hâle geldim. Ahlaksızlar bir de benim verdiğim 1500 TL nafakayla birlikte yaşıyorlar. Ben hepsine iyi bir gelecek sağlamak için geç saatlere kadar çalıştım, nöbete kaldım. Ben yokken yatağıma oğlumu alıyormuş” diye isyan etti. 

Teslime TOSUN/DHA

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.