Karısını ve sevgilisini evde yarı çıplak yakalayınca...

Zonguldak Ereğli'deki evlerinde karısını sevgilisiyle yarı çıplak yakalayan adam tabancasını çekip ikisini de yaraladı. Bacağına 8 kurşun isabet eden 'sevgili'ye sağlık ekipleri müdahale ederken, kurşun yağdıran kocanın abisi 'Acele etmeyin bırakın ölsün' diye bağırdı...

24 Ağustos 2014, Pazar 09:34
A A

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde 3 çocuk babası 34 yaşındaki Şenol B., iş çıkışı geldiği evinde yarı çıplak halde gördüğü karısı D.B. ile ve sevgilisi olduğu iddia edilen 41 yaşındaki H.K.’yi tabanca ile yaraladı.'ACELE ETMEYİN, BIRAKIN ÖLSÜN'

Polise teslim olan Şenol B.’nin ağabeyi Osman B., yaralı H.K.’ye müdahale eden sağlık görevlilerine, "Acele etmeyin, bırakın ölsün" diye bağırarak tepki gösterdi.

8 KURŞUN ADAMA, 2 KURŞUN KARISINA

Olay, saat 01.00 sıralarında meydana geldi. bir restoranda çalışan Şenol B., iş çıkışı evinde döndüğünde eşi D.B.’yi sevgilisi olduğu iddia edilen H.K. ile yarı çıplak halde gördü. Şenol B., belinden çıkardığı ruhsatsız tabanca ile H.K.’nin sağ bacağına 4, sol bacağına 4, eşini ise sağ ayağından 2 kurşunla vurdu. Şenol B. daha sonra ağabeylerini arayarak, eşi ile sevgilisini vurduğunu söyledi. Gelen Şenol B.’nin ağabeyi Yusuf ile Osman B.,  polisi aradı. İhbar üzerine sevk edilen polisler, elinde silahla bekleyen Şenol B.’yi gözaltına aldı. Eve giren polis, Hüseyin K.’yi yaralı halde bulurken, D.B.’nin ise yaralı halde kaçtığını belirledi. Polis ve Şenol B.’nin yakınları yaralı halde kaçan D.B’yi evin bahçesinde ve çevresinde aramalarına rağmen bulamadı.

İhbar üzerine gelen 112 Acil Sağlık ekipleri,Hüseyin K.’ya ilk müdahaleyi yaptı. Bu sırada Şenol B.’nin ağabeyi Osman B., sağlık görevlilerine, "Acele etmeyin, bırakın ölsün" diye bağırarak tepki gösterdi. H.K., ilk müdahale ardından Ereğli Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

'YENGEMİN BİR SEVGİLİSİ DAHA VAR. KADINLAR O...LUK YAPARSA...'


Devamı sayfa ikinci sayfada
...Osman B., polise ifade verirken yengelerinin bir sevgilisi daha olduğunu iddia etti

Polis ekipleri, eşinin silahından çıkan kurşunlarla yaralı olarak evden kaçan D.B., yarım saat sonra, evin yaklaşık 100 metre ilerisinde inşaat halindeki bir binada gizlenirken buldu. İlk tedavisi olay burada yapılan D.B., ambulansla özel Anadolu Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

'NAMUS İÇİN YAŞIYORUZ'


Osman B., "Namus için yaşıyoruz. Kadınlar o.....luk yaparsa biz erkekler de vurmaya haklıyız. Her zamanda vuracağız. Trabzonlu olarak evimizde, gelinimizi o.....luk yaparken yakalıyoruz" dedi.

Osman B, gelinleri D.B.’nin B.B. adlı bir başka sevgilisi daha olduğunu iddia etti. Osman B., B.B.’nin eşinin kendilerine verdiği, içerisinde gelinleri ile B.B.’ye ait uygunsuz görüntülerin olduğunu ileri sürdüğü flaş belleği polise teslim etti. Osman.B, gelinlerinin sevgilisi B.B.’nin bulunmasını, aksi halde onu da kendisinin vuracağını öne sürdü. Hastanede tedavi altında bulunan H.K.’nin durumunun ağır olduğu, D.B.’nin  hayati tehlikesinin bulunmadığı bildirildi.
Şenol B., ifadesi alınmak üzere Bağlık Polis Merkezi’ne götürülürken, soruşturma devam ediyor.

Şafak NEGÜZEL/EREĞLİ (Zonguldak), (DHA)

2

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;