Karısının boğazını kesti, polisi aradı!

İzmir'in Yamanlar Semti'nde, tartıştığı eşi Dilek Ataoğlu'nun boğazını kesen G.A., çocuklarını annesine bıraktıktan sonra polisi arayıp karısını öldürdüğünü söyleyerek teslim oldu. Evde yaralı bulunup hastaneye kaldırılan genç kadın yaşam mücadelesi veriyor

26 Kasım 2013, Salı 20:08
A A

Olay, bugün saat 11.30 sıralarında 7472 sokak 30 numarada meydana geldi. Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde bir fabrikada çalışan 30 yaşındaki G.A., bir süredir sorunlar yaşadığı 23 yaşındaki eşi Dilek Ataoğlu ile tartışmaya başladı.

Tartışma sırasında eşinin boğazını kesen G.A., daha sonra iki çocuğunu yanına alarak annesinin evine götürdü. Çocuklarını annesine teslim eden G.A., daha sonra polisi arayıp, "Karımı öldürdüm" diye kendisini ihbar etti.

Verdiği adreste yakalanan G.A., gözaltına alındı. Bu sırada eve giden sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından yaşadığı ve ağır yaralı olduğu belirlenen Dilek Ataoğlu Karşıyaka Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

54 YERİNDE BIÇAK YARASI

İzmir’in Yamanlar Semti’nde, tartıştığı eşi G.A. tarafından ağır yaralanan Dilek Ataoğlu’nun kaldırıldığı hastanede tedavisinin sürdüğü kaydedildi. Boğazı kesilen Dilek Ataoğlu’nun vücudunda 54 bıçak yarasının belirlendiği ve hayati tehlikesinin bulunduğu bildirildi.


Taylan YILDIRIM / İZMİR (DHA)

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;