Kartal'a sahip çıkın

Gazetemizi ziyaret eden Beşiktaş başkan adayı Murat Aksu, “Ocak ayındaki genel kurulda, üyeleri oy kullanmaya davet ediyorum. Her şey kulüp için” diye konuştu

28 Ekim 2009, Çarşamba 05:00
A A

Beşiktaş’ta ocak 2010’da yapılacak genel kurulda başkanlığa adaylığını koyan Murat Aksu, dün gazetemizi ziyaret etti. Kongre üyelerine çağrıda bulunan Aksu, “Her şey Beşiktaş için. Kongre üyelerimizden bana oy vermelerini istemiyorum. Onlardan tek isteğim, aidatlarını yatırmaları ve ocak ayında sandık başında olmalarıdır. Herkes kongreye gerekli katılımı gösterirse, kulübümüz için en hayırlısı olacağı düşüncesindeyim” dedi.

Öte yandan Aksu, yönetim kurulu aday listesine alacağı ilk ismi Ali Baransel olarak açıkladı. Aksu yazılı açıklamada, “Sayın Ali Baransel benim çok uzun yıllardır tanıdığım, devlete üstün hizmetler vermiş değerli bir Beşiktaşlı ağabeyimdir. Kendisinin desteği ve birikimleri Beşiktaş için büyük kazanımlara dönüşecektir. Değerli tecrübesini Beşiktaş için değerlendirmek üzere birlikte yola çıktık. Kendisine desteği ve güveni için çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Baransel yaptığı yazılı açıklamada “Bilgisi, donanımı ve vizyonu ile çok takdir ettiğim ve küçük yaşlardan beri tanıdığım Sayın Aksu’nun başkan adayı olmasını Beşiktaş için büyük bir şans olarak görüyorum. Sayın Aksu’nun listesinde yer almamdaki en büyük sebep, Beşiktaş’ı demokratik ve çağdaş bir yapıya ulaştıracağına olan inancımdır” ifadelerini kullandı.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;