KARTALCELL'le konuşma yakında

Avea ile işbirliğine giden Beşiktaş, taraftarlarına yönelik mobil hizmetleri resmi olarak KARTALCELL markası ile hayata geçti

13 Ekim 2009, Salı 13:27
A A

"Konuşuyorsak aşkımızdan" sloganıyla taraftarlara sunulacak KARTALCELL taraftar hattının tanıtımı Swissotel’de düzenlenen bir törenle yapıldı.

Tanıtım toplantısına Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, Türk Telekom Genel Müdürü Dr. Paul Doany, Avea Genel Müdürü Erkan Akdemir, Avea Segment Yönetim Direktörü Tunç Berkman, Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, Beşiktaş Kulübü yönetim kurulu üyeleri, futbol takımı teknik direktörü Mustafa Denizli, futbolcular, Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımı Antrenörü Burak Bıyıktay, diğer şubelerin kaptan ve yöneticileri katıldı.

HEDEF 200 BİN ABONE
KARTALCELL’İN bugün itibariyle geniş bir bayi ağı ile Avea bayileri, yetkili Türk Telekom bayileri ve yetkili Kartal Yuvası mağazalarında taraftarlara sunulmaya başlandığını kaydeden Soğancıoğlu, şöyle konuştu:

"KARTALCELL tarifelerinden yararlanmak isteyen taraftarlarımız, faturalı veya faturasız hat seçeneklerini tercih edebileceklerdir. Bu projede öncelikli hedefimiz, orta vadede 200 bin abone sayısını geçmektir. Beşiktaş taraftarı Türkiye’nin güçlü taraftarıdır ve bu alanda da gücünü gösterecektir."

FENERBAHÇE 60, GALATASARAY 35 BİN ABONEDE
Avea Segment Yönetim Direktörü Tunç Berkman KARTALCELL’in yaklaşık 1,5-2 yıl içinde 200 bin aboneye ulaşmasını beklediklerini, bundan da kulübün 1 veya 1,5 milyon dolar gelir elde edeceğini söyledi.

Diğer kulüplerin satış rakamlarının sorulması üzerine de Berkman, Fenerbahçe’nin 60 bin, Galatasaray Kulübü’nün ise 35 bin aboneyi aştığını, Trabzonspor’un ise 15 bin aboneye ulaştığını ifade etti.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;