Kasımpaşa'nın aklı Trabzon'da

Kasımpaşa Teknik Direktörü Yılmaz Vural, ligde üst sıralara çıkmak için Trabzonspor maçını kazanmak istediklerini söyledi

18 Kasım 2009, Çarşamba 18:38
A A

Yılmaz Vural, dokuz puana sahip bulunduklarını belirterek, "Bizim asıl rakiplerimiz olan Diyarbakırspor ve Manisaspor’u puan olarak yakalamak istiyoruz. Onların kaybetmesi durumunda, averajla da olsa Diyarbakırspor’un önüne geçme olasılığımız var, ama öncelikle Trabzonspor maçını kazanmalıyız.

Bu aşamada, ileriye dönük rahatlamamız için Trabzonspor’u yenmemiz gerekiyor. Kilit maçımız, Trabzonspor maçı olacak" dedi.

Trabzonspor’un da kendi sorunlarıyla uğraştığını, Yattata’nın sakatlığı ve teknik direktöre karşı bir güvensizliğin söz konusu olduğunu ifade eden Vural, "Onlar da sorunlarını çözmek ve sıkıntıları aşmak için kazanmak zorunda, ama bizim de kazanmamız gerekiyor" diye konuştu.

GÖKÇEK AİLESİ'NİN KOMPLOSU

Yılmaz Vural, Ankaragücü Teknik Direktörü Hikmet Karaman’ın görevine son verilmesi konusunda da "Gökçek ailesi, Karaman’ı gönderme gerekçesini, benimle oturup konuşmasına bağlamış. Beşiktaş maçında Hikmet hoca ile oturup, beraber taktik hazırlamışız.

Ankaragücü-Kasımpaşa maçında da berabere kalınmış. Bu nasıl bir komplodur, inanamıyorum. Bazen öyle komplo teorileri var ki tüylerim diken diken oluyor" açıklamasını yaptı.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;