Kate Middleton da nasibini aldı: Bari size yapmasalardı bunu

İngiliz kraliyet ailesinin en gözde üyeleri Prens William, eşi Cambridge Düşesi Kate Middleton ve iki çocuklarıyla birlikte bir Noel tebriği yayınladı. Ama fotoğrafta öyle bir şey vardı ki kimsenin gözünden kaçmadı

25 Aralık 2017, Pazartesi 16:47
A A

Kraliyet ailesinin Noel tebrik kartı olay oldu. O kartpostaldaki hata şahin bakışlı kraliyet ailesi hayranlarının gözünden kaçmadı. Bu durum ailenin sıkı takipçilerine "Bari size yapmasalardı bunu" dedirtti.

Prens William, Kate Middleton ile çocukları Prens George ve Prenses Charlotte'un, geleneksel Noel kutlaması için verdikleri poz geçen haftadan bu yana çok konuşuluyor. Ailenin hayranları tarafından sıkı sıkıya incelenen kartpostalda dikkatli takipçilerin gözünden kaçmayan çarpıcı bir hata vardı.

Kate Middleton da photoshop kurbanı olmuştu. "Acaba gelecek yıl dünyaya gelecek olan üçüncü bebek erkek mi" sorusuna neden olan mavi ağırlıklı giysileri içinde objektife gülümseyen mutlu aile, son dönemde birçok ünlünün mağdur olduğu abartılı photoshop uygulamasından etkilendi.

Fotoğrafa öyle bir photoshop uygulanmıştı ki Kate Middleton'ın sağ kolunun yerinde yeller esiyordu.

Kensington Sarayı'nın resmi Twitter hesabında paylaşılan poza sosyal medya kullanıcılarından çok sayıda yorum yağdı. Bir kullanıcı "Kate'in sağ kolu nerede" mesajını yazarken birçok kişi de "Kate Middleton'ın kayıp kolunu bulmak için dilekçe yazıp imza kampanyası düzenlemeyi" öneren esprisi yorumlar yaptı.