Önceki Fotolar

Kate Middleton hamile göbeğiyle ilk kez...

Kate Middleton 3. Çocuğuna hamile olduğunu açıkladıktan bu yana ilk kez halk arasına karıştı! İşte Cambridge Düşesinin hamile göbeği…  

11 Ekim 2017, Çarşamba 10:28
A A

Uzun zamandır kraliyet gezilerinden kendini uzak tutan Cambridge Düşesi Kate Middleton Dünya Akıl Sağlığı Günü adına Buckhingham Sarayında düzenlenen yemeğe  Prens William ve Prens Harry ile katıldı.  

Gebeliği ile birlikte artan sabah bulantıları ve halsizlik yüzünden oğlu Prens George’un bile okulunun ilk gününe katılamayan Kate Middleton’un henüz karnı çok belli olmasa da herkesi gözü oradaydı.

Kraliyet ailesinin resmi Twitter hesabı olan Kensington Sarayı’nın paylaştığı fotoğrafta da görülen Kate Middleton tüm gece ilgi odağıydı.    

Geçtiğimiz yıldan bu yana Prens Harry ile birlikte İngiltere’nin ruh ve sinir hastalıkları yaptırımları üzerine fazlasıyla çalışan ve ülkenin ruh sağlığı seviyesini yükseltmek adına büyük mücadele veren Kate Middleton’un hala rahatsız olduğu gözlemlenirken, ona rağmen güler yüzüyle tüm sağlık çalışanlarıyla teker teker ilgilenmesi herkesten tam not aldı.