Kate Upton kayadan denize yuvarlanmıştı! O anları anlattı

Kate Upton aylar sonra yaşadığı çekim kazasının nasıl olduğunu ve neler hissettiğini anlattı

14 Şubat 2018, Çarşamba 13:05
A A

Kate Upton en iddialı pozlarından birini verdikten sonra kendini bir anda denizin içinde buldu. O sırada kayaların üzerine düşerek yaralanmaktan kurtulan Kate Upton dalga kurbanı olduğu anları anlattı.

Son dönemin öne çıkan modellerinden Kate Upton, belki de hayatının en maceralı çekimlerinden birini yaşadı.

25 yaşındaki Upton, Sports Illustrated'ın bikini özel sayısı için Bahamalar'da objektif karşısına geçti. Çekimin bir bölümünde de sadece uzun tül bir etek giyerek bir kayanın üzerine çıktı ve burada üstsüz poz verdi.

Ancak bu sırada kayaya çarpan sert bir dalga yüzünden Upton, dengesini kaybetti ve denize düştü.

Üzerinden eteği de çıkan Kate Upton, kamera arkası ekibinin yoğun çabalarıyla önce kayanın üzerine sonra da kıyıya çıkarıldı.

Başına gelenler yüzünden önce bir şaşkınlık yaşayan Kate Upton, daha sonra kamera arkası ekibiyle birlikte kahkahalara boğuldu.

Kate Upton olaylı günün devamında da siyah bir bikiniyle objektif karşısına geçti.

Aradan birkaç ay geçtikten sonra Upton'ın düşüşünü gösteren video Sports Illusrated tarafından sosyal medya sayfasında paylaşıldı. Upton, o sırada yaşananları anlattı.

Olay sırasında herkesin çok korktuğunu anlatan Kate Upton "Şanslıydım ki doğrudan kayaların üzerine yuvarlanmak yerine denize düştüm" dedi. Upton, üstsüz poz verdiği sırada üzerinde bulunan eteğin ağır olduğunu bu yüzden sert çarpan dalganın da etkisiyle dengesinin bozulduğunu söyledi. Upton, kayaların üzerine düşmesi halinde çok daha büyük zarar görebileceğini yine de bu çekim kazasından ucuz kurtulduğunu belirtti.