Kayseri taraftarı el bebek gül bebek

Kayserispor Kulübü, Bursaspor maç bilet fiyatlarını 1 ve 2 TL olarak belirlerken, taraftara ücretsiz yiyecek ve içecek dağıtacak

Kayseri taraftarı el bebek gül bebek

Kayserispor Yönetim Kurulu, Diyarbakırspor maçında taraftarın takındığı tavırı ilk kez överek, bayramdan sonra Kayseri'de oynanacak Bursaspor maçı için sarı kırmızılı taraftara jest yaptı.

'YİYECEK-İÇECEK DAĞITILACAK'

Sarı kırmızılı yönetim Bursaspor maçına gelecek seyircilerin raylı sistemden ücretsiz yararlanacağını bilet fiyatlarının 1 ve 2 TL olacağını, tribünlerde parasız yiyecek-içecek dağıtılacağını açıkladı.

Kulüp adına yapılan yazılı açıklamada "Diyarbakırspor maçında küfürsüz, rakibe saygılı, takımına katkı sağlayan taraftarımıza sonsuz teşekkür ederiz. Futbolumuzun özlediği bu tablonun alışkanlık haline gelmesini diliyoruz.

Ayrıca, taraftarımızın bu tutumundan dolayı Yönetim Kurulumuz Bursaspor maçında bir defaya mahsus bilet fiyatlarını Kuzey - Güney 1 TL, Doğu - Batı 2 TL yapacaktır. Büyükşehir Belediyesi maç günü raylı sistemi ücretsiz yapacak ve taraftarımıza statta yiyecek içecek ikramı yapılacaktır. Değerli Kayserisporlular, hepinizi ailelerinizle maça bekliyoruz" denildi.

MANİSA MAÇINA ÖZEL UÇAK

Kayserisporlu futbolculara bayram nedeniyle izin verilmezken, sarı kırmızılı kafilenin Manisa deplasmanına özel uçakla gideceği ifade edildi.

Kulüp Basın Sözcüsü Yücel Şahin, "Manisaspor maçı için, Cumartesi günü Kayseri'den özel uçakla İzmir'e geçeceğiz. Maç bitiminde de aynı uçakla geri döneceğiz" şeklinde konuştu.

Oktay ENSARİ/DHA