Kaza sonrası şoka girdi, 'Bebeğim nerede?' diye sordu

Samsun’dan Kars’a düğüne gidenleri taşıyan bir minibüs, Erzurum Köprüköy'de kontrolden çıkıp otomobile çarptı. Kazada yaralı bir kadının "Kızım, bebek nerede?" demesi üzerine etraf didik didik arandı ancak bebek bulunamadı. Sonrasında annenin yaşadığı şok nedeniyle o sözleri söylediği ortaya çıktı

07 Temmuz 2017, Cuma 16:14
A A
Samsun’dan Kars’a düğüne gidenleri taşıyan bir minibüs, öğle saatlerinde bilinmeyen nedenle kontrolden çıkarak Erzurum Köprüköy'de yol kenarında duran otomobile çarptı. Çarpmanın etkisiyle 2 araç da şarampole yuvarlandı.İlk belirlemelere göre minibüste bulunan 1 kadın öldü, 6’sı ağır 10 kişi yaralandı.

BEBEK ARADILAR AMA...

Minibüsten kurtarılarak hastaneye kaldırılan bir annenin "Kızım, bebek nerede?" demesi üzerine itfaiye, sağlık ve polis ekipleri seferber oldu. Bebeğin araçtan fırlayıp uzağa savrulması ihtimaline karşı her yer didik didik arandı.Savcının incelemesinin ardından hurdaya dönen otomobil de vatandaşlar tarafından ters çevrildi ve etrafına detay bir şekilde bakıldı. Ancak bebek bulunamadı. Sonrasında annenin yaşadığı şok nedeniyle o sözleri söylediği ortaya çıktı.
 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;