Kazım: Beşiktaş bizden çekinmeli

Fenerbahçeli futbolcu Kazım Kazım, Beşiktaş derbisinde rakiplerinin, kendilerinden çekinmesi gerektiğini söyledi

Kazım: Beşiktaş bizden çekinmeli

Fenerbahçe TV’ye açıklamalarda bulunan Kazım, takımın performansının iyi olduğunu, iyi futbol oynadıklarını ve her zaman kendilerini geliştirmeyi amaçladıklarını dile getirdi.

Resmi maç yapmadan geçen 15 günün, kendileri için bir avantaj olduğunu dile getiren sarı-lacivertli futbolcu, "Beşiktaş maçında galibiyet hedefliyoruz. Beşiktaş, bizim için önemli bir rakip, ancak sezonu göz önüne alırsak, Beşiktaş’ın bizden çekinmesi lazım, çünkü biz daha rahat bir konumdayız. Maça üç puan için çıkacağız ve iyi oynayıp kazanacağız" diye konuştu.

'BENİ DURDURMAK İÇİN BAŞKA YOL DENESİNLER'

Güçlü bir fiziğe sahip olduğunu, bu nedenle hakemlerin, kendisini durdurmaya çalışan savunma oyuncularıyla giriştiği ikili mücadelelerde faul yaptığını düşündüklerini anlatan Kazım Kazım, "Ben her zaman topa hamle yapmaya gayret gösteriyorum ve defans oyuncusuna bakmıyorum.

Kayserispor maçında hakeme bunu anlatmaya çalıştım, ama sarı kart gördüm. Defans oyuncuları beni fizikleriyle durdurmaya çalışıyor, ama bu işe yaramıyor. Bence başka bir yol bulmayı denemeliler" diye görüş belirtti.

'HAYALİM FENERBAHÇE'YDİ'

Takım antrenmanlarının çok neşeli geçtiğini ve her zaman en üst seviyede çalıştıklarını belirten Kazım, şöyle devam etti: "Takımda kazanma ruhu var. Herkes başarılı olmak istiyor.

Londra’da futbol oynayan bir gencin, günün birinde Fenerbahçe gibi Avrupa’nın büyük bir takımında Roberto Carlos, Alex, Deivid, Emre, Volkan gibi oyuncularla oynaması büyük bir onur. En önemlisi ise hayattan büyük bir keyif alıyorum. Bence hayatımın en güzel günlerini yaşıyorum."