Kazım, Fransa'da çok mutlu

Fransa'nın Toulouse takımına kiralanan Colin Kazım, Ligue 1'in Premier Lig'e benzediğini, ancak Fransız liginde daha teknik futbolcuların bulunduğunu belirtti

12 Şubat 2010, Cuma 14:53
A A

Kazım, Ligue 1’in internet sitesine yaptığı açıklamada, Fransa’da gördüklerinden etkilendiğini anlattı ve "Standartlar çok iyi. Teknik açıdan çok çok iyi. Tüm futbolcuların yüksek teknik kapasitesi var. Fiziki üstünlükleri de gerektiren bir lig. Benim için Premier Lig’e benziyor. Ancak burada daha teknik oyuncular var" dedi.

Takım arkadaşlarının çok genç olduğunu ve gün geçtikçe daha iyiye gittiklerini ifade eden Kazım Kazım, Ligue 1’deki takımların çok iyi olduğunu, takım olarak bir eksikleri bulunmadığını, amaçların lig sıralamasında üst sıralara çıkmak olduğunu kaydetti.

Fenerbahçe’den satış opsiyonuyla birlikte kiralanan futbolcu, şu an için Toulouse’a tamamen yerleşmeyi düşünmediğini, bir anlaşmayı konuşmak için daha çok zamanları bulunduğunu belirtti. Kazım, "Buraya takıma yardımcı olmak için sonradan geldim. Olası anlaşmayı sezon sonunda konuşabiliriz" dedi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;