Kazım'ın Avrupa iddiası

Fenerbahçe'nin genç oyuncusu Kazım Kazım, UEFA'nın internet sitesine yaptığı açıklamada "Avrupa'da yenemeyeceğimiz takım yok" diye konuştu

Kazım'ın Avrupa iddiası

"Kazım Kazım için limit gökyüzü" başlığıyla verilen haberde Fenerbahçe'nin Avrupa Ligi'nde son 3 maçını kazanarak gruptan lider olarak çıkma şansını artırdığına değinildi.

Bu başarıya rağmen, Fenerbahçe forveti Kazım'ın daha yukarılar için iddialı olduğu belirtilirken, genç futbolcunun şu sözlerine yer veriliyor: "Grupta iddialı durumdayız. Ancak bu kulvarda ilerlemek için çok daha güçlü rekabetlere girmemiz gerekiyor.

Çok iyi bir takımımız var. Konsantre olup iyi hazırlandığımız takdirde herkesi yenebiliriz. Bu potansiyelin bilincindeyiz ve UEFA Avrupa Ligi'nde gidebildiğimiz yere kadar gitmek istiyoruz..."

'DAUM'LA SÜREKLİ KONUŞUYORUZ'

Kazım, UEFA'ya verdiği röportajda teknik direktörü Daum'a da övgüler yağdırdı: "Avrupa'daki dört maç sonunda yakaladığımız başarı Christoph Daum için de iyi oldu. Onun gelmesiyle, iki değişken sezonun sonunda düzenli olarak forma şansı yakaladım.

Teknik direktörüm her zaman oynamamı istiyor. Ben de düzenli takıma girmeye başladığımdan beri iyi oynuyorum. Elbette ki, bu sezon kendimi daha rahat hissediyorum. Hem ligde hem de Avrupa'daki grubumuzda lider durumdayız. Daum'la sürekli konuşuyorum. Benden ne istediğini çok iyi biliyorum.

Çünkü onun gizli bir ajandası yok. Eğer iyi oynamadıysam bana 'İyi oynamadın' diyor, iyi oynarsam da 'İyi oynadın'... Benim için hocayla bire bir görüşmek daha iyi oluyor. Bu nedenle şu anda çok mutluyum."