Kazım'ın sapık zevki

Milli futbolcu Kazım Kazım'ın, evinin bahçesinde beslediği üç pitbull'un önüne süt kuzuları attığı, köpeklerin kuzuları parçalama anını bira içerek izlediği ortaya çıktı

21 Temmuz 2010, Çarşamba 11:17
A A

Fenerbahçe'ye transfer olduğu 2008 yılından bu yana yeşil sahalarda ortaya koyduğu futboldan çok, adının karıştığı skandallarla gündeme gelen Kazım Kazım'ın son marifeti Türkiye'yi ayağa kaldıracak.

Takvim gazetesinde yer alan habere göre, yıldız futbolcunun sürekli insanlara saldırmaları ile ün yapan pitbull'ları için evine özel olarak süt kuzuları getirdiği ve bu kuzuları köpeklerin önüne 'yem olarak' attığı belirlendi.

Kazım'ın pitbull'ların minik kuzuları parçalama anını bira içerek zevk içinde izlediği öğrenildi. Köpeklerin, kendisini savunacak durumda olmayan süt kuzularını çok kısa bir süre içinde paramparça ettikleri, Kazım'ın bahçesinin kanlar içinde kaldığı belirlendi.

Milli oyuncunun bu kan ve vahşet dolu partisini sık sık tekrarladığı, İngiltere'de futbol oynadığı yıllardan bu yana böyle bir 'özel zevki'nin olduğu da gelen haberler arasında.

Geçtiğimiz sezon da bir otel odasında Roberto Carlos, Andre Santos, Vederson ve Bilica ile birlikte karıştığı seks partisi nedeniyle uzun süre gündemden düşmeyen Kazım Kazım'ın son skandalına Fenerbahçe yönetiminin vereceği tepki de merak ediliyor.

Devre arasında disiplinsizliği nedeniyle Toulouse'a kiralanan milli futbolcu ayrıca geçirdiği trafik kazasında ölümden dönmüş, adı şike skandalında da geçmişti.

Milli Takım formasını giyen Kazım Kazım'ın bu vahşi zevkine sadece futbol kamuoyundan değil, hayvanseverlerden de büyük tepki gelmesi bekleniyor.

TWİTTER'DAN YANIT VERDİ

Twitter'daki hesabı colin_kazim08'den takipçilerine seslenen Colin Kazım, 3 değil 1 tane pitbull beslediğini, onun da daha 6 aylık olduğunu belirtti.

"Bebek" diye tanımladığı pitbull için "Önüne bir kuzu koysam bile bunu istemez, hatta gidip öper" diyen Kazım, iddianın mahkemeye taşınmasını da istedi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;