Kelly Brook ölçü verdi: Her biri 1 kilogram

38 yaşındaki ünlü model Kelly Brook ITV'de katıldığı Loose Woman adlı programda büyük göğüsleri yüzünden bazı sağlık problemleri yaşadığını açıklayarak flaş açıklamalarda bulundu.

14 Ocak 2018, Pazar 09:33 Son Güncelleme: 18 Ocak 2018, Perşembe 11:15
A A

posta.com.trChristine Lampard'ın sunduğu Loose Ladies adlı programa konuk olarak katılan Kelly Brook, yaşadığı sırt ağrıları yüzünden doktora gittiğini ve doktorun kendisine kilo vermesi gerektiğini söylediğini belirtti.

Brooke sözlerine şöyle devam etti:

Doktora, "Gerçektin mi? diye sordum. O da göğüslerimi göstererek burada biraz fazla ağırlık var dedi. Taktığım sutyen bana yardımcı olmuyor ve neredeyse sırtımdan çıkacakmış gibi duruyor, o yüzden bugünlerde göğüslerimin kilosundan kurtulmaya çalışıyorum." diyerek ekledi:

Kilo vermek için koşmaya çalışıyorum ama koşarken takabileceğim bir sutyen bulamıyorum, o yüzden koşarken mümkün olduğunca göğüslerimi ellerimle tutmaya ve yerlerinde durmalarını sağlamaya çalışıyorum."

“Koşmak işe yarıyor. Doktorum göbeğimi de eritirsem her şeyin daha da iyi olacağını söyledi.

Lampard yeni sutyenleriyle stüdyoda yürümeye çalıştı fakat başarılı olamayınca “Neyseki ütü tahtası gibiyim diyerek bir kez daha salondakilerin gülüşmelerine neden oldu.

Kelly Brook sözlerine tek bir göğsünün bir kilogram ağırlığında olduğunu söyleyerek ve onlarla barışık olduğunu ve sarkmalarından endişe etmediğini söyleyerek son verdi.