'Kemal'in başka sevgilileri de var'

21 yıllık eşi Kemal Gülman'a ihanet iddiasıyla boşanma davası açan Feryal Gülman, eşinin sadece 22 yaşındaki T.B. ile değil, başka kadınlarla da ilişki yaşadığını öne sürdü

26 Temmuz 2013, Cuma 07:26
A A

Halil KALMUK/POSTA

Feryal Gülman, “Eşinden para sızdırmak için aşk yalanı uydurup dava açtı” diyenlere şu yanıtı verdi: "Bu, Kemal’in ilk vukuatı değil! Hayatında başka kadınlar da var. Hepsini aynı anda idare ediyor. 22 yaşındaki bu kız bardağı taşıran damla oldu. Boşanma davasının ilk duruşması Eylül başında. Kemal’in ilişkilerine ait elimdeki belgeleri hakime sunacağım. Siz, Kemal’in 81 yaşında olduğuna aldanmayın. O kendine iyi bakar, delikanlı gibidir.”

‘AŞK YAŞADIĞIM YALAN’

Feryal Gülman, “Kemal’in ilk 2 eşinden olan 4 çocuğu geçen 22 yılda bana çok çektirdi. Kan kusturdular. İstiyorlardı ki; Kemal beni 5 kuruşsuz kapının önüne koysun. Zaten bana karşı babalarının yanında olmalarının tek nedeni de para. H.A. diye bir işadamı ile aşk yaşadığım yalan. Asla öyle bir şey yok. Şu anda yurt dışındayım. Pazartesi, New York'tan oğlum Aslan gelecek ve birlikte İstanbul’a döneceğiz” diye konuştu. 

2

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;