Kenan İmirzalıoğlu saçlarını boyattı

Yapımcılığını Limon Film'in üstlendiği, Peyami Safa'nın unutulmaz eseri 'Cingöz Recai'nin beyazperde uyarlamasının çekimleri tüm hızıyla devam ederken başrolü üstlenen yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun setten bir görüntüsü ortaya çıktı

04 Temmuz 2017, Salı 10:58
A A

Meryem Uzerli ile 'Cingöz Recai' filminde kamera karşısına geçen oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun setinden ilk kareler ortaya çıktı.

Peyami Safa'nın Arsen Lüpen'den esinlenerek yarattığı 'Cingöz Recai' karakterine hayat verecek olan Kenan İmirzalıoğlu, bu rolü için büyük bir değişikliğe gitti.

'Yakışıklı esmer' olarak kadınların kalbinde taht kuran oyuncu, siyah olan saçlarını ve bıyıklarını kahverengiye boyattı.

Geçen ay çekimlerin başladığı dönem filmindeki karakteri için büyük fedakârlık yapan Kenan İmirzalıoğlu'nun bu halleri ise görenleri bir hayli şaşırttı.

Yakışıklı, cömert ve kibar bir serseri olan Cingöz Recai, haksız yolla servet sahibi olanlardan para çalıp elde ettiklerini muhtaçlara dağıtıyor.

Oynadığı bir çok dizi zirveye yerleşen sinema filmlerinde ise gişe başarısına imza atan Kenan İmirzalıoğlu'nun daha önce yer aldığı projelerin bazaları şöyle:

DELİ YÜREK

DELİ YÜREK

Yusuf Miroğlu

ALACAKARANLIK

ALACAKARANLIK

Ferit Çağlayan

DELİ YÜREK: BUMERANG CEHENNEMİ

DELİ YÜREK: BUMERANG CEHENNEMİ

Yusuf Miroğlu

YAZI TURA

YAZI TURA

Cevher

ACI HAYAT

ACI HAYAT

Mehmet Kosovalı

SON OSMANLI YANDIM ALİ

SON OSMANLI YANDIM ALİ

Ali

KABADAYI

KABADAYI

Devran

EJDER KAPANI

EJDER KAPANI

Akrep Celal

EZEL

EZEL

Ezel Bayraktar

UZUN HİKAYE

UZUN HİKAYE

Bulgaryalı Ali

KARADAYI

KARADAYI

Mahir Kara