Kendi değnekleriyle öldürdüler

Adana'da misafir gittiği evde cesedi bulunan Ayhan Antekeli'nin, ayağı kırıldığı için kullandığı koltuk değnekleriyle dövülerek öldürüldüğü ortaya çıktı

Kendi değnekleriyle öldürdüler

Ali Yolal ve Okan Orduzu, marangozluk yapan Ayhan Antekeli'yi evinden dışarı çağırdı. Konuşmak istediklerini söyleyen Orduzu ve Yolal, geçirdiği trafik kazası sonucu koltuk değnekleri ile yürüyen Ayhan Antekeli'ni, saat 22.30 sıralarında, İstiklal Mahallesi 40024 Sokak'taki 20 numaralı eve götürdü.

2 çocuk babası Antekeli'ni burada kendi koltuk değnekleri ile döverek ağır yaralayan saldırganlar kaçtı. İhbar üzerine olay yerine gelen polis, Antekeli'nin cesedini buldu. Evde bulunan kanlı koltuk değneklerine el konulurken, cenaze otopsi için Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.

Polis, yaptığı araştırmada, çeşitli suçlardan sabıkası bulunan Ali Yolal ve Okan Orduzu'yu aramaya başladı.

Öldürülen Ayhan Antekeli'nin ilk eşi öldükten sonra şüphelilerden Ali Yolal'ın ablası ile evlilik yapmak isteği ancak aralarındaki yaş farkı nedeniyle Yolal'ın buna karşı çıktığı bu yüzden de aralarında husumet oluştuğu iddia edildi. Polis, soruşturmayı genişleterek sürdürüyor.

Murat KİBRİTOĞLU/DHA