Kendine güven onun göbek adı!

Büyük beden model Iskra Lawrance, giydiği her kıyafetle olay olmayı başarıyor

13 Ağustos 2017, Pazar 11:11
A A

Büyük beden model Iskra Lawrence, Los Angeles'taki bir partiye giderken görüntülendi. 26 yaşındaki isim, güneş yanığı izlerine aldırmadan yine cesur bir kıyafet tercih etmişti.

Her haliyle kendine güvenen ve kendini bu anlamda şampiyon olarak gören Iskra, fotoşopsuz fotoğraflarıyla da biliniyor.

Lawrance, makyajsız haline rağmen hiç kameralardan kaçmadı ve yine poz verdi. 

Genç model verdiği bir röportajda, "Her insanın kendisini güzel hissetmeyi ve başkalarının söylediklerini ya da medyada gördükleri şeyleri aldırmadan sevmeyi hak ettiğini göstermek istiyorum" demişti.  

Kıvrımlarıyla tanınan Iska Lawrence şu sıralar herkesin kullandığı photoshoplu fotoğraflar hakkında konuştu. Fotoğraflara rötuş yapılmaması gerektiğini savunan güzel manken bu konuyu her defasında dile getireceğini bir kere daha belirtti. Ayrıca Instagram filtrelerinin eğlenceli olduğunu da dile getirdi.  

Iska şunları söyledi: Sosyal medyada paylaştığımız fotoğrafların gerçekçi ve erişilebilir olması gerekiyor. İnsanlar bu fotoğrafları gördüklerinde kendilerini iyi hissetsin istiyorum, baktıktan sonra kötü hissetmelerini değil.

 Instagram, insanlarla bu konuyla ilgili iletişime geçmem için harika bir platform oldu. Bana ait olan üzerinde oynanmış fotoğrafları yayınladım ve takipçilerimin benimle ilgili gerçekleri bilmesinden oldukça mutluyum. Takipçilerimin gerçek benim kim olduğunu görmelerini istedim.