Kerem'in kızı mı

Altı yıllık evlilikten sonra eşi Tuba Çıkrıkçı ile boşanmak üzere mahkemelik olan basketbolcu Kerem Tunçeri'nin gizli bir ilişki yaşadığı, bu beraberlikten bir de kızı olduğu iddia edildi

13 Ağustos 2014, Çarşamba 12:00
A A

Bu yıl Beşiktaş Integral Forex’e transfer olan Kerem Tunçeri ile ilgili bir iddia magazin kulislerini hareketlendirdi. Geçen yıl eşi Tuba ile boşanmak üzere mahkemelik olan basketbolcunun, mahkeme sürecinde tanıştığı Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları basın bölümünde çalışan Peray Özdil’le görüşmeye başladığı, bu beraberlikten bir de kızlarının olduğu konuşuluyor.

Mila'yı saklıyor


Ünlü basketbolcu, neredeyse 1 yaşında olan kızı Mila’yı herkesten gizliyor. Öte yandan Tunçeri’nin sevgilisi Peray Özdil, minik bebeğin fotoğraflarını, Instagram’dan paylaştı, takipçileri Tunçeri’nin de adını tag’leyerek ‘anne ve babalığın’ onlara yakıştığı yorumlarını yaptı. Peray Özdil ise kendi blogunda paylaştığı ve yaşadığı aşkı anlattığı yazılarda, isim vermese de Tunçeri’yi işaret ediyor.


35 yaşındaki Tunçeri, Türk basketbol dünyasının en önemli isimlerinden biri.Ünlü basketbolcu ayrılmak üzere olduğu eşi Tuba Çıkrıkçı ile Temmuz 2007'de evlenmişti.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;