Kilolu görünmeden kalın giyinmenin 7 şık yolu

Kışlık kıyafetler üşümememiz için kalındır ya da biz ince de olsa kıyafetlerimizi üst üste giyeriz. Bu da olduğundan daha kilolu ve hantal görünmemize sebep olur. Oysa önereceğimiz stillerle üşümeden zayıf ve şık görünmek çok kolay! 

02 Mart 2018, Cuma 12:12
A A

Uzun palto İspanyol paça pantolon fular kombini  İspanyol paça pantolon bacakları uzun gösterir. Boynunuza bağlayacağınız bir fular bu etkiyi artırıp bütün bedeninizi uzun ve zayıf gösterecektir. 

Boğazlı kazak cropped jean sivri burun ayakkabı kombini  Kalın boğazlı kazağınızın çok kocaman görünmemesi için bir kenarını yüksek belli jeaninizin içine sokun ve görünümünüzü sivri burunlu ayakkabılarla tamamlayın. 

Boğazlı kazak midi boy etek topuklu ayakkabı kombini  Eteğin zarafeti kazağınızı içinize sokunca daha vurgulanacak ve sizi daha ince gösterecektir. 

Yırtık kot bilekte biten bot uzun hırka kombini  Diz boyunu geçen triko sizi uzun gösterecek, yırtık kot da bu etkiyi çoğaltacaktır. 

Kemerli kaban deri tayt kombini Yine bir kemer mucizesi... 

Boğazlı kazak yüksek bel pantolon kemer kombini  Yüksek bel pantolon ve kemer belinizi vurgulayıp sizi daha zayıf gösterecektir.   

Siyah ceket siyah jean siyah bot kombini Siyah her zaman daha zayıf ve uzun gösterir. Baştan aşağıya siyah giyinmek bu etkiyi katlayacaktır.