Kim Kardashian hamile kardeşi Kylie Jenner'ı kıskanıyor

Moda ve makyaj ikonu Kylie Jenner'in erkek arkadaşı Travis Scott'tan ilk çocuğuna üç aydır olduğu kaldığı söyleniyor. Bu durum aile içinde azcık sorun olmuş gibi

12 Ekim 2017, Perşembe 14:49
A A

Kylie Jenner'in Travis Scott'la ilk çocuğuna üç aydır hamile olduğu bildirildi, ancak söylentiler doğrulanmadı ya da reddedilmedi. Yeni gebelik geçiren kız kardeşi Kim Kardashian'ın, ise Jenner'ın ışıltılı gebelik güzelliğinden dolayı biraz kıskanç olduğu iddia edildi. 

Bir kaynak Hollywood Life'a "Kim Kardashian, Kylie Jenner'in hamile iken muhteşem görünmesi ile ilgili biraz kıskanç, ancak Kylie'yi hamile görmek, Kim'e ne kadar zor olduğunu hatırlatıyor" dedi.

İki çocuğu olan ünlü yıldız, oğlu Saint'i taşırken çok fazla kilo aldı ve sağlık sorunları yaşadı. Kaynak, "Kim'in hamileliği, bedeni için zor oldu ve sıklıkla iğrenç ve korkunç bir hal aldı. Kim, kilo vermek için çok fazla vakit geçirdiğini hatırlıyor ancak büyüyen bebeği Kylie'nin karnında görmek biraz kıskanmış hissetmesine yol açtı "diye ekledi.

Bununla birlikte, kız kardeşinin gebeliğini gerçekten "kıskandı mı" henüz teyit edilmedi. Daha öncesinde Kim'in, Kylie'nin hamilelik haberlerine olumlu tepki vermediğine dair dedikodular da ortaya çıkmıştı.