Kim Kardashian hiç giyinmese de olurdu

Yaptığı her hareketiyle adından söz ettiren Kim Kardashian tüm göğüslerini ortada bırakan file üstüyle herkesin dikkatini çekmeyi yine başardı

21 Temmuz 2017, Cuma 09:36
A A

Kim Kardashian eşi Kanye West ile çıktığı gece gezmesinde yine kendini aştı! File tulumunun içine sütyen giymeyen reality show yıldızı, tüm dikkatleri üzerine topladı.

Kim Kardashian bu ay adeta ‘nasıl göğüs şovu yapabilirim’in farklı yollarını deniyor. 36 yaşındaki TV yıldızı çarşamba akşamı eşi Kanye ile Beverly Hills’te çıktıkları yemekte, dikkat çekme konusundaki yeteneğini bir kez daha kanıtladı.

2 çocuk annesi Kim, cesur kıyafetiyle yürek hoplattı. File bir tulum giyen seksi yıldız, içine sütyen giymedi. Derin dekoltesiyle hem göğüs hem de karın şovu yaptı.

Kim Kardashian’ın bu cesur kıyafetini tanımlayabilmek zor. En iyi tanım ‘keskin bir makasın kurbanı olmuş zavallı bir kıyafet’ olabilir.

Gündemden düşmeyen yıldız, yaz boyu giydiği topuklu ayakkabılardan vazgeçmemiş ve yine boyunu birkaç santim uzatacak bir topuklu ayakkabı giymişti. Saçlarını salaş bir şekilde açık bırakan Kim, bej göz farı ve açık pembe rujuyla sade bir makyaj tercih etmişti.