Kim Kardashian’ın anlaştığı taşıyıcı anne hamile!

Kardashian ailesi büyüme devam ediyor! İddialara göre Kim Kardashian ve Kanye West 3. çocuklarını bekliyor! İşte detaylar…  

27 Temmuz 2017, Perşembe 10:13
A A

Portekizli yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo'dan sonra Kim Kardashian da modaya uydu.  

Anne olduktan sonra sansasyonel hayatına "birazcık" olsun ara veren Kim Kardashian anneliği çok sevdiğini her fırsatta dile getirmiş ve 3. çocuk için hazırlıklara başlamıştı. 

Kardashian ailesinin hayatını anlatan realite programında 3. hamileliğin hayati risk taşıdığını öğrendiğinde taşıyıcı anne arayışlarına başlayan Kim Kardashian’ın geçtiğimiz aylarda ajans aracılığıyla bir taşıyıcı anne ile anlaştığı ortaya çıkmıştı.

Görünen o ki Kardashian-West ailesi vakit kaybetmemiş, çünkü son haberlere göre taşıyıcı anne 3 aylık hamile! 

San Diego’da yaşayan 20’li yaşlarındaki taşıyıcı anneye 113 bin Dolar ödeyeceği iddia edilen ünlü yıldızdan henüz resmi bir açıklama gelmezken haberler doğruysaKardashian, 2018 Ocak ayında üçüncü bebeğini kucağına alacak.

Kanye West ve Kim Kardashian'ın ajansa aracılık için verecekleri ücret hariç, taşıyıcı anneye 10 ay için 45 bin dolar ödeyeceği belirtiliyordu. Hatta eğer ikiz olursa bunun için artı 5 bin dolar daha ödeme yapılacaktı.

Taşıyıcı anne üçüz bebek dünyaya getirirse de bebek başına 10 bin dolar fazladan ödenecekti.

TMZ.COM'un haberine göre hamilelik sırasında taşıyıcı annenin üreme organları zarar görürse de 4 bin dolar tazminat alacak.

İleri sürülenlere göre çiftin yeni bebeklerini dünyaya getirecek taşıyıcı anneye uygulayacağı yasaklar da var:

Taşıyıcı anne kesinlikle sigara, alkol ve uyuşturucu kullanmayacak. Embriyo implantasyonundan sonraki üç hafta boyunca hiç kimseyle cinsellik yaşamayacak. Hamileliği devam ederken saunalardan uzak durup saçlarını da kesinlikle boyatmayacak.

Çiftin; hamileliğin Kim Kardashian için hayati risk taşıması nedeniyle böyle bir karar aldığı biliniyor. 

Portekizli yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo da adı açıklanmayan taşıyıcı anneden ikiz çocuk babası olmuştu. 

Ünlü futbolcu Twitter hesabından yaptığı paylaşıma, "Hayatımın iki yeni aşkını kucaklayabildiğim için çok mutluyum " notunu düştü. Ronaldo'nun adı açıklanmayan taşıyıcı anneden doğan erkek çocuğuna Mateo, kız çocuğuna Eva ismini verdiği öğrenildi.

Ronaldo'nun taşıyıcı anne ile çocuk sahibi olmasıyla ilgili açıklama yapan Portekizli doktor Gentil Martins, 32 yaşındaki yıldızı taşıyıcı anne kullandığı için eleştirmişti.

Siyam ikizlerinin ayrılma ameliyatlarında öncü olarak bilinen 87 yaşındaki Portekizli doktor Gentil Martins, Ronaldo’nun rol model alınmaması gerektiğini belirterek, “Bu durumu ciddi bir suç olarak görüyorum diye konuşmuştu.