Kim, kiminle, nerede?

Havalar ısındı, sevgililer dışarı çıktı. 'Kim, kiminle, nerede?' ayları başladı, objektife ise bu ünlü çiftler takıldı

Cumartesi, 15 Mayıs 2010 - 11:43

Kim, kiminle, nerede?

MiNE KALPAKÇIOĞLU - MERT iNCEKARA

TIme Prodüksiyon’un sahibi Mine Kalpakçıoğlu (41) ile Hande Ataizi ve Verda Penso’nun eski sevgilisi Mert İncekara (33) aşk yaşıyor. İkili, önceki gece Asmalımescit’te baş başa yemek yedi. Romantik anlar yaşayan çift, kameralara aldırış etmedi. Kalpakçıoğlu’nun Sezai Taşkent’le evliliği, Efe Önbilgin’le ilişkisi yüzünden bitmişti.

Kim kiminle nerede? Devamı...

BAŞAK SAYAN - HASAN KÜÇÜKÇETiN

Yaprak Dökümü’nün ‘Ceyda’sı Başak Sayan (33) ve ‘Şevket’i Hasan Küçükçetin (29), önceki akşam Bebek’te eğlendi. İçeride samimi görüntüler veren ikili, mekandan ayrı ayrı çıktı. Aşk dedikodularını yalanlayan iki oyuncu, farklı taksilere binerek karanlığa karıştı. Sayan, daha önce otomobil yarışçısı Can Artam’la (29) birlikteydi.

Kim kiminle nerede? Devamı...

ELİF DAĞDEVİREN - OĞUZ KAYHAN

Yapımcı Elif Dağdeviren (43), şarkıcı Demet Akalın’ın eski eşi ve Chocolate’ın ortağı Oğuz Kayhan’la (37) görüntülendi. Ulus’taki Sunset’te yemek yiyen ikili, soruları cevapsız bıraktı. Çift, mekandan farklı araçlarla ayrıldı. 10 yıl önce Tarkan’la ilişki yaşayan Dağdeviren’in, daha sonra Emre Ergani ve Ali Güven’le kısa evlilikler yapmıştı.

3