Kırca, meyhanede çıldırdı

Ustaca yaptığı sarhoş taklitleriyle herkesi kırıp geçiren Levent Kırca bu kez meyhanede terör estirdi

07 Ekim 2009, Çarşamba 08:15
A A

Levent Kırca, Aslı Çiftkurt’la rakı-balık keyfi yaparken fotoğrafını çeken muhabirleri bulamayınca, izin isteyip soru soran Vatan gazetesi muhabiri Bora Engin’e saldırdı. Engin’in saçını çeken Levent Kırca’nın savurduğu küfürler, sokaktakileri bile utandırdı!

Yıllarca komedi programında “Olacak O Kadar” diyen Levent Kırca’dan “Olamaz o kadar” dedirten davranış! Geçen yıl kendisini sosyetenin ünlü isimlerinden Aslı Çiftkurt’la görüntüleyen Sözcü muhabirine saldıran Levent Kırca, yine Çiftkurt’la görüntülendi ve yine bir muhabire saldırdı. Önceki akşam Beşiktaş Çarşı’nın içindeki bir restoranda Aslı Çiftkurt’la rakı-balık keyfi yapan Kırca kameralar tarafından görüntülendi. Kırca kameraların kendisini çektiğini öğrenince çekenleri aramaya başladı, bulamayınca da gelip tekrar masasına oturdu.

ÖZEL HAYATIMDAN SİZE NE LAN

Bu sırada Vatan gazetesi muhabiri Bora  Engin, Kırca’nın yanına yaklaşıp kendisinden soru sormak için izin istedi. Kırca oturduğu yerden “Özel hayatımdan size ne lan”  dedikten sonra Engin’e saldırmaya başladı. Engin’in saçını çekip yumruklamaya başlayan Kırca’yı çarşıda bulunan müşteriler ve  restoran ekibi sakinleştirmeye çalıştı. Restoranda oturan müşteriler Levent Kırca’nın ağıza alınmayacak küfürleri karşısında çok rahatsız oldu.

SOSYETENİN ÜNLÜ İSİMLERİNDEN 
Oyunculuk yapmak istediği için yakın arkadaşları vasıtasıyla önce “Hırsız Var” filminde ardından “Nefes Nefese” dizisinde rol alan sosyetenin ünlü isimlerinden Aslı Çiftkurt, daha sonra Oya Başar-Levent Kırca Tiyatrosu’nda işe başlamıştı. Oyunculuk konusunda eşi Çiftkurt Otomotiv’in ortaklarından Tahsin Çiftkurt’un kendisini desteklediğini belirten Çiftkurt, Kırca ile aralarında yaşanan yakınlaşma ciddiye binince 2007 yılında 13 yıllık eşinden boşandı.

'KOSTÜMCÜ FATMA'
Levent Kırca, Oya Başar’dan boşandıktan sonra Aslı Çiftkurt’la görüntülendiğinde bu ilişkiyi inkâr etmişti. Hatta Aslı Çiftkurt’un “Kostümcü Fatma” olduğunu iddia etmişti. Fotoğraflarını çeken Sözcü gazetesi muhabirine de “Eğer beni bu kadınla gazeteye basarsan seni mahkemeye veririm. Yakanı bırakmam ulan” demişti. Levent Kırca, Aslı Çiftkurt’a “Olacak O Kadar”ın bir bölümünde rol de vermişti.

(Milliyet)

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;