Kıskançlığın bu kadarına pes!

Samsun'da 18 yaşındaki genç kız, eşine sürekli baktığını ileri sürdüğü 11 yaşındaki küçük kızı 2 akrabasıyla birlikte sopayla dövdü

21 Ekim 2009, Çarşamba 14:15
A A

Samsun’un 200 Evler Mahallesi'nde meydana gelen olayda, iddiaya göre Cemile K., eşi 20 yaşındaki Bayram K. ile el ele gezerken 11 yaşındaki B.B. isimli kız çocuğu eşine baktı.

Bunun üzerine B.B.'yi uyaran Cemil K., kızın gözlerini eşinden alamaması üzerine akrabaları olan 16 yaşındaki C.K. ve 15 yaşındaki P.S. ile birlikte kız çocuğuna sopalarla saldırdı. Sokak ortasında dövülen B.B., Mehmet Aydın Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılırken, 3 kişiden de şikayetçi oldu.

'EVLİ ADAMA BÖYLE BAKILIR MI?'
Bunun üzerine Cemile K., C.K. ve P.S. gözaltına alındı. Cemile K. ifadesinde, “Sürekli kocama bakıyordu. Ne zaman dışarı gezmeye çıksak gözlerini kocamın üzerinden alamıyordu. Onu daha önce uyardım. ‘Evli adama hiç bu şekilde bakılır mı?' diye ikaz ettim. Beni dinlemedi. Ben de sopayla dövdüm” dedi.

Adliyeye sevk edilen 3 şüpheli savcılık tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Küçük kızın sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;