Kısmetse Olur 361. bölüm fragmanında Gözde'nin ailesi hakkında şok iddia!

Kısmetse Olur 17 Şubat Cumayani bugün yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında, Gözde ve Ünal arasındaki gerginliğin asıl nedeni Gözde'nin ailesi mi iddiası ortalığı karıştırdı! İkili arasındaki sorunlar ne zaman çözülecek? İşte detaylar...

17 Şubat 2017, Cuma 10:46
A A
Kısmetse Olur 361. Bölüm Fragmanı yayınlandı! Kısmetse Olur son bölümün hemen ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanında, Ünal ve Gözde ilişkisindeki sorunların asıl kaynağı aile mi? Yoksa Gözde'nin ailesi Ünal'ı istemiyor mu?

Kısmetse Olur'un yeni çifti Ünal ve Gözde arasında ilk günden bu yana sular durulmuyor. Gözde ile Sevgililer Günü'nde tanıma yoluna giren Ünal, ona bir kolye hediye etmişti. Ünal'ın Gözde'ye "Sen beni taşıyabilecek bir kadın değilsin" demesinden sonra araları açılan ikili bugün de tartışma yaşadı.


Kısmetse Olur 360. bölümde Gözde ve Ünal aşkı bitiyor mu?


Gözde'nin Ünal'ı kolay kolay affetmeye niyeti yoktu. Gözde, Ünal'ın damatlar evinde umursamazca oturup, gönlünü almak adına hiç bir şey yapmamasına bozulup, kolyesini çıkarmıştı. Bunun üzerine eve gelip Gözde'den özür dileyen Ünal, reddedilince evi terketmişti.


Kısmetse Olur'da Farima'nın itirafı ortalığı karıştırdı!


GÖZDE'NİN AİLESİ ÜNAL'I İSTEMİYOR MU?Kritiklerde annesinin hafta sonu burada olduğunu ve programa gelmek istemediğini belirten Gözde, bir anda akıllara başka soru işaretleri de getirdi. Acaba Gözde'nin ailesi Ünal'ı istemiyor muydu? Yoksa ilişkilerinin yolunda gitmeme sebepleri başka mıydı?Öte yandan Gökhan, Sibel'i şaşırtacak bir sürpriz yapıyor! Gökhan'ın görünce sevinç çığlıkları atan gelin adayı Sibel, nasıl bir sürprizle karşılaştı?


TUĞÇE VE AKIN ARASINDA BÜYÜK KAVGA!


Tuğçe ve Akın arasında soğuk rüzgarlar esmeye devam ediyor! Tuğçe Yılmaz'ın Akın'ın babasıyla görüşmesinin ardından bir çok problem teker teker ortaya çıkmaya başlamıştı. Özellikle Tuğçe'nin, Akın'ın babasının yanında oturuş şekli büyük eleştirilere neden olmuştu. Bunun üzerine tartışan çiftten, Tuğçe Yılmaz Akın'ın sözleriyle gözyaşlarına boğuldu. Akın'a kendini ifade edemeyen Tuğçe, ağladığı halde ondan ilgi göremeyince isyan etti!
 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;