Kıvrımlı güzel Kelly Brook'u üzdüler

Kelly Brook paylaştığı bikinili fotoğrafından sonra aşağılayıcı yorumların hedefi oldu!

31 Temmuz 2017, Pazartesi 10:14
A A

Kelly Brook, seksi kum saati kıvrımlarıyla biliniyor. 37 yaşındaki yıldız, pazar günü Fransa tatilinden seksi bikinisiyle verdiği pozu Instagram hesabından paylaştı. Ancak bu fotoğrafı ne yazık ki aşağılayıcı yorumların hedefi oldu.

Yorumlardan bazıları ‘ Belki bir 5 kilo vermelisin... Ama böyle de güzelsin’ ‘Plaj balinası!’ ‘Şişko’ gibi alaycı sözlerdi.

Diğer takipçileriyse onun harika göründüğünü söyleyip ‘ Kusursuz vücut’ ‘Çok güzelsin’ ‘Kıvrımlı tanrıça!’ ‘İşte ulaşılması gereken fizik!’ gibi yorumlarla Brook’u destekledi.

Kelly, 2 hafta önce yine Fransa tatilindfen paylaştığı fotoğrafıyla eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Siyah bir mayo giyen güzel yıldız, havuz kenarında şezlongda oturduğu fotoğrafında, belini photoshop ile inceltmekle suçlanmıştı.

Takipçileri yerdeki tahta döşemelerin yamulduğunu iddia ederek ‘ Bunu sarhoşken mi düzenledin?’ ‘ Bunu yapmana gerek yoktu! Zaten harika bir vücudun var!’ sözleriyle seksi güzeli aşağılamıştı.

Tüm bu suçlayıcı ve aşağılayıcı yorumların ardından bir açıklama yapmak zorunda kalan İngiliz güzel, ‘Kamera açıları ve kıyafet tercihlerime göre devamlı aynı sorular sorulup duruluyor. Paylaştığım fotoğraflar olduğum benden daha başka biri değil.

Kıvrımlarımı ve vücudumu seviyorum. Bir miktar photoshop uygulanmış pozlarım, peruk takan, sütyeninin içini sahte şeylerle dolduran, yüzlerine botoks yapan kadınalrdan daha ‘sahte’ hale gelmiyor’ şeklinde konuştu.