Kıvrımlı güzelden hayranlarını şaşırtan karar

Büyük beden modeli Iskra Lawrence sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor.  Kıvrımlı model aldığı yeni kararla herkesi şaşkınlığa uğrattı

27 Aralık 2017, Çarşamba 11:49
A A

Instagram paylaşımları sayesinde ünlü olan ve modellik kariyerine büyük bir adım atan Iskra Lawrence, 40 beden vücuduyla rötuşlu fotoğraflara ve standartlaşan güzellik algısına savaş açan bir isim.

Kıvrımlı hatları sebebiyle zaman zaman sosyal medyadan hakaretlere ve eleştirilere maruz kalan güzel model bu tarz yorumlara da çok kulak asmıyor. 

Ancak yeni yıla kısa bir süre kala; Lawrence, aldığı kararla herkesi şaşırttı.

Lawrence hayranlarının Noel'ini kutlayarak aldığı kararı şu cümlelerle açıkladı: Telefonumla iletişimi tamamen kesip sevdiklerimle, doğayla ve kendimle başbaşa kalmaya karar verdim. Önümüzdeki hafta tamamen telefonsuzum.

Gerçekten de telefonumu evde bırakıp ailemi görmeye geldim. Sizlerle sosyal medya üzerinde paylaşımlarda bulunmayı, sizlerden gelen mesajları okumaya bayılıyorum ama bazen sosyal medyadan tamamen uzak durmak ve tamamen kendimi dinlemek istiyorum. Eğer siz de böyle hissediyorsanız hadi birlikte telefonlarımızı kapatalım.

Fazla şişman olduğu gerekçesiyle 15 yaşındayken modellik ajanslarından red cevabı alan Lawrence, şimdi birçok büyük beden giyim firmasının tanıtım yüzü.