'Kızına nüfus cüzdanı bile çıkarmadı'

Çarşamba, 05 Mayıs 2010 - 09:53

'Kızına nüfus cüzdanı bile çıkarmadı'

Son günlerde hakkında kızının babası iş adamı Efe Önbilgin ile ilgili çıkan haberler karşısında sessiz kalmayı tercih eden Deniz Akkaya, en sonunda sessizliğini bozdu.

DENİZ AKKAYA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

EFE ÖNBİLGİN, AKKAYA'YI BÖYLE SUÇLAMIŞTI!

Kendisine hediye edilen cipi sattığı haberlerinin yalan olduğunu söyleyen Akkaya, " Kızımın ihtiyaçları için 2006 yılında yani Efe Önbilgin hayatımda yokken aldığım arabayı sattım" diye konuştu.

Ricalarına rağmen, Önbilgin'in kızının nüfus cüzdanını çıkarmadığını söyleyen Akkaya, tek üzüntüsünün bütün bu yaşananlardan kızı Ayşe'nin kötü bir miras kalmaması olduğunu dile getirdi.

Deniz Akkaya'nın mektubu için sonraki sayfaya tıklayınız!

"Suskunluğumu korumamın, yaptığım tek röportajda dahi gerçekleri söylemeyerek aslında olması gerektiği şekilde anlatmamın tek nedeni tüm bunların Ayşe’ye kötü birer miras olarak kalacak olmasıdır.

Efe Önbilgin, 2006 senesinde hayatımda yoktu. O seneden beri her ay banka kredisini ödediğim zaten dört senedir kullandığım arabamı evet, sattım. Kızımla birlikte yaşadığımız evin tüm masrafları ve canım kızımın ihtiyaçları için. Bunda utanılacak bir taraf mı var?

Hamileliğim ve sonrasında çıkan haberler arasında yine düzeltmesi kendisinin görevi olan bir başka haber de doğum hediyesi olarak bana Porsche marka spor otomobil alınmasıydı. Benim zaten böyle bir beklentim olmadı. Olamaz. Ayşe’dir bana en büyük hediye.

Bu araba Efe Önbilgin tarafından alınmış ve kullanılmaktadır. Ve Ayşe’yi evlilik nedeniyle göstermemek nasıl hastalıklı bir zihnin ürünüdür?

Maalesef ki türlü rica ve ısrarlarıma rağmen minik kızımın nüfus cüzdanı çıkmadı. Bir anne olarak aylardır tek üzüntüm babasının Ayşe’nin nüfus cüzdanını çıkartmamasıdır."

Milliyet

2