Kızını taciz edince, penisini kesti

Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde bir kadın, "kızını taciz ettiği"ni öne sürdüğü birlikte yaşadığı kişiyi, cinsel organını keserek yaraladı

26 Nisan 2011, Salı 13:26
A A

Bahçelievler Mahallesi’ndeki evlerinde Nebahat Ö, 16 yaşındaki kızı G.Ö’yü taciz ettiğini iddia ettiği birlikte yaşadığı Hasan Ö. ile tartışmaya başladı.

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Hasan Ö, Nebahat Ö. ve kızı G.Ö’yü darbetmeye başladı. Bu sırada Nebahat Ö, evde bulunan biber gazını alarak Hasan Ö’ye sıktı.

Fenalaşarak yere düşen Hasan Ö’nün cinsel organını mutfaktan aldığı bıçakla kesen Nebahat Ö, 112 Acil Servis ekiplerine haber verdikten sonra kızını da alarak polise teslim oldu.

Ambulansla Kocaeli Devlet Hastanesine kaldırılan Hasan Ö’nün cinsel organının olmadığını fark edilmesi üzerine sağlık ekipleri olayın yaşandığı eve geri döndü.

Sağlık durumu ağır olan Hasan Ö. ise Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edildi. Sağlık ekiplerinin cinsel organı hastaneye getirmesi üzerine Hasan Ö. ameliyata alındı. Cinsel organın ameliyatla yerine dikileceği öğrenildi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;