Kızının çizdiği resimleri yemeğe dönüştüren baba

Babalar ve kızları arasındaki ilişki çok özeldir. Ancak Takafumi Ozeki'nin kızıyla arasındaki ilişki ve onun için yaptığı şey biraz daha özel...

30 Mayıs 2018, Çarşamba 16:59
A A

Anne babaların çocuklarına olan sevgisi ve onlar için yapabilecekleri sınırsızdır. Ancak Takafumi Ozeki isimli Japon baba kızına olan sevgisini bambaşka bir boyuta taşımış.

Takafumi Ozeki Japonya'da tanınan ve sevilen bir komedi ikilisi olan The Geese'in üyesi. Ama aynı zamanda da bir baba.

Ana okuluna giden kızı için her gün özenle öğlen yemekleri hazırlayan Takafumi Ozeki bu konuda son derece başarılı bir baba.

Kızı her zaman sevdiği çizgi film kahramanlarına benzeyen yemekler isteyen Ozeki bir gün bambaşka bir istekle karşılaşmış.

Bütün yaşıtları gibi resim çizmeyi çok seven küçük kız babasından bu kez de çizdiği resimlere benzeyen yemekler istemiş.

Yıllar içinde yemek hazırlama konusunda kendisini geliştiren baba da kızını kırmayıp bu konuda denemeler yapmaya başlamış.

Ortaya çıkan sonuçlar ise hem çok şirin hem de iştah açıcı görünüyor.

İşte Takafumi Ozeki'nin kızı için hazırladığı ve sonrasında sosyal medya hesaplarından paylaştığı o harika yemekler...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.