'Kocam yatakta beni...'

Dünyaca ünlü model ve oyuncu Pamela Anderson, kocası Rick Salomonhakkında seks sırasında onu boğmaya çalıştığı gerekçesi ile uzaklaştırma emri çıkarttı

14 Mart 2015, Cumartesi 11:53
A A

Dünyaca ünlü model ve oyuncu Pamela Anderson, kocası Rick Salomonhakkında seks sırasında onu boğmaya çalıştığı gerekçesi ile uzaklaştırma emri çıkarttı.

47 yaşındaki Anderson'ın Solomon'dan boşanmak için de mahkemeye başvuruda bulunduğu belirtildi

Anderson mahkemeye verdiği belgelerde Ocak ayında kocasının seks sırasında bir “sinir krizi” geçirerek onu boğmaya çalıştığını ve ayrıca “nefes almasını engellemek için yüzüne bir yastık bastırdığını” iddia etti.

Anderson ayrıca kocasının poker de kaybettiği dönemlerde hıncını ondan çıkardığını ve ona sık sık “uyuşturucu bağımlısı fahişe, sürtük” gibi tanımlamalarla küfrettiğini söyledi.

SOLOMON EVLİLİĞİN İPTALİNİ İSTİYOR Rick Salomon ise Anderson ile olan evliliğinin “yok sayılması” için mahkemeye başvuruda bulundu.

Amerikan basını Anderson ile geçen yıl Ocak ayında evlenen Salomon'un “karısının kürtaj yaptırdığını” öğrendiğini ve bu nedenle artık evliliğe devam etmek istemediğini belirtti.

Salomon'un karısının hem kendisinden hem de eski kocası Kid Rock'tan hamile kalıp kürtaj yaptırdığını öğrendiği ve bu gerçekle başedemediği belirtildi.