'Kocamın penisi çok büyük, boşanmak istiyorum'

Nijerya'nın Zamfara eyaletinde yaşayan bir kadın, penisi çok büyük olduğu gerekçesiyle, 1 haftalık eşinden ayrılmak için mahkemeye başvurdu

'Kocamın penisi çok büyük, boşanmak istiyorum'

İngiliz The Mirror gazetesinde yer habere göre, üç çocuk annesi Aisha Dannupawa, mahkemede ilk evliliğinin bitmesinden sonra eşi Ali Maizinari'yle nasıl dünyaevine girdiklerini anlattı.

Yerel geleneklere göre; gelin, kendi evlerine yerleşmeden önce eşinin ailesinin evine davet ediliyor ve gerdek gecesi burada yaşanıyor.

'KABUS GİBİ BİR DENEYİMDİ'


Dannupawa, eşinden ayrılma kararı vermesine götüren sürecin başlangıcını şöyle anlattı: "Eve geldiğinde seviştik, ama kâbus gibi bir deneyimdi. Keyif almak şöyle dursun bambaşka bir şey yaşadım. Çünkü penisi çok büyüktü."

ANNESİ AĞRIYI AZALTMAK İÇİN İLAÇ VERMİŞ AMA NAFİLE


İlk başarısız deneyimden sonra Dannupawa durumu annesine anlatmış. Annesi de ağrıyı azaltmak için birtakım ilaçlar vermiş. Sonrası ise Nijerya'da yayınlanan Tribune gazetesine şöyle yansıdı: "Tekrar sevişmeyi denedik fakat sorun devam etti."

PENİSİNİN BÜYÜKLÜĞÜNÜ İNKAR ETMEDİ!


Mahkemede penisinin büyüklüğünü inkâr etmeyen Maizinari, boşanmaya ise masraflarının karşılanması koşuluyla razı olduğunu söyledi. 

Hürriyet