Önceki Fotolar

Köfte dudak modasına Gülşen de uydu

'Köfte dudak' modasını Yılmaz Morgül başlatmış, Meryem Uzerli ve Aleyna Tilki takip etmişti. Bu akıma en son katılan ise Gülşen oldu

06 Ekim 2017, Cuma 07:00
A A

Pozları ve videoları ile sosyal medyada fenomen olan Yılmaz Morgül Instagram'da atletli bir pozunu paylaşmıştı. Takipçileri çok şaşırmıştı.

''Dudaklarına dolgu mu yaptırdın?'', ''Bu ne hal?'', ''Atlet sana yakışmamış'' gibi eleştirel mesajlar yazılmıştı. Sinirlenen Yılmaz Morgül ''Yorumlar hakarete varırsa dava açacağım'' demişti.

Meryem Uzerli göğüslerine silikon taktırmış, çenesine dolgu enjekte ettirmişti. Bir ay önce yaptırdığı dudak dolgusunu abartması takipçilerinin gözünden kaçmadı.

İfadesi değişen Meryem Uzerli soranlara ''Zayıfladım, o yüzden değiştim'' diyormuş.

17 yaşındaki Aleyna Tilki'nin de Instagram'a koyduğu bu fotoğrafta, dudaklarına dolgu yaptırdığı gözlerden kaçmadı.

POSTA 30 Nisan'da Aleyna’nın dolgu yaptırdığını yazmıştı.

Bunun üzerine Aleyna şöyle demişti: Hiçbir yerimde estetik yok. Estetik için daha çok zamanım var.

Aleyna Tilki geçen zamanlarda kendisine Instragram üzerinden ''Aaa yüzüne ne oldu, dudakların niye şişti? Yoksa estetik mi?'' sorusunu yönelten bir takipçisine şu cevabı vermişti:''Dudağa, parlak ruj sürmek, estetik mi sayılıyor. Yani yüzüme rujdan başka bir şey sürmüyorum bile. Bir de estetik mi yaptıracağım...Önceki hali sonraki hali yapmışsınız saçma. 16 yaşımda makyaj sıfırdı artık sadece hafif bir ruj v.s. sürebiliyorum ve büyüyorum da o da var."

Gülşen dudaklarına dolgu yaptırdı. Bu fotoğrafı Instagram'da paylaştı (üstte).

Gülşen'in kendi dudakları inceydi.