Kolesterol ve Trigliserid Tarih mi oluyor?

Ege bölgesinin zeytin yaprakları Kolesterol ve Trigliserid hastalarının umudu

13 Haziran 2011, Pazartesi 12:48
A A

Bodrum - Yalıkavak'ta kurulu İMMU-NAT firmasından Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Ünal VURAL, bitkisel tedavi yöntemlerinin özellikle son yüzyıl içinde belirginleşen özellikleri ile, insan organizmasına zarar vermeyen tedavi edici, hatta mucizevi etkileri ile öne çıkan seçkin tedaviler olduğunu belirtmiştir.

İMMU-NAT firmasından Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Ünal VURAL geliştirdikleri ekstraktlar ile hastalıkları önlemede tamamlayıcı ve destekleyici bir tedavi-koruma yapabildiklerini aktardı.

VURAL sözlerini şöyle sürdürdü; orta ve ileri yaş gruplarının kullandığı yine İMMU-NAT firması tarafından özel olarak üretilen kolesterol düşürücü 'zeytin yaprağı' ekstraktı ortalama 1 ay gibi bir sürede kolesterol ve trigliserid gibi sorunlarını ortadan kaldırıyor. 3 aylık periyotta kalıcı etki bırakabiliyor dedi.

İMMU-NAT firması tarafından birçok şifalı bitkilerinin ekstraktlarının yapıldığını vurgulayan VURAL "gerek bünyemizdeki gerekse diğer doktor çevremiz sayesinde bitki ekstraktlarının doğru kullanılması noktasında yardımcı oluyoruz" İMMU-NAT' a ait bitki ekstaktları artık eczanelerden de temin edilebiliyor dedi.

Dr. Ünal VURAL, Türkiye'de birçok tanınmış simaların diabet, kolesterol ve trigliserid sorunlarını İMMU-NAT'ın geliştirdiği özel bitki özleri ile çözüme kavuşturduklarını açıkladı. Devamla; İMMU-NAT'ın firma olarak özellikle ülkemizde birçok vatandaşımızın sorunu olan diabet, kolesterol ve trigliserid gibi birbirine çok yakın duran sorunlarının çözümüne yönelik yeni bir ürün geliştirdiğini belirterek. Yanetki sorunlarını ortadan kaldıran, ayrıca uzun vadede damar sertliği ve hiper tansiyon gibi hastalıkların oluşumunu engelleyen bu yeni ürün şimdiden uluslararası toplumun dikkatini çekmeyi
başardı dedi.

Vatan Gazetesi Köşe Yazarı Aydın AYAYDIN,15 Şubat 2011 Tarihli Köşe Yazısı

Kolesterol Sorunu Olanlar Okumalı

Birkaç yıldır yaptırdığım tahlillerde kolesterolüm hep yüksek çıkıyor.Bende kolesterolümü ilaç yerine rejim ile düşürmeye çalışıyordum.HDL denilen iyi kolesterolümde çok düşünce,doktorum Jan Klod  Kayuka ilaç kullanmamı önerdi.Tam ilaca başlamak üzereyken bir arkadaşım,zeytin yaprağının suyunu iç kolesterolün ilaçsız düşer dedi.Tıp dışındaki bu tür tavsiyelere inanmasam da denemeyi uygun gördüm.Bodrum Yalıkavak’ta İMMU-NAT firmasının tamamen bitkilerden hemen hemen her hastalık için karışımlar hazırladığını duydum.İMMU-NAT’a gittim ,kolesterol için ne önerirsiniz dedim,’’zeytin yaprağı ekstratı’’cevabını aldım.Sizde var mı deyince ‘’elbette’’dediler.Üstelik zeytin yaprağı suyunun özünü hazırlayıp tamamen hijyenik ortamda şişelemişler.İki şişe aldım ve sabah,akşam birer kaşık içtim.Üç hafta sonra yeniden tahlil yaptırdım,gördüm ki kolesterolüm düşmüş,iyi kolesterolüm yükselmiş.Belki tesadüftür diye üç hafta daha kullanıp tahlil yaptırdım.Kullandığım zeytin yaprağı ekstratının kolesterolü ilaç kullanmadan dengelediğini gördüm.Tesadüf mü değil mi bilemem,ancak bana iyi geldi.Okurlarla paylaşmayı uygun buldum.

Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız...

İmmunat Başarısını Diabettede Kanıtladı

İMMUNAT firma olarak özellikle ülkemizde birçok vatandaşımızın sorunu olan diabet, kolesterol ve trigliserid gibi birbirine çok yakın duran sorunların çözümüne yönelik yeni bir ürün olan XPS6'nın geliştirildiği açıklandığını belirterek, yanetki sorunlarını ortadan kaldıran, ayrıca uzun vadede damar sertliği ve hiper tansiyon gibi hastalıkların oluşumunu engelleyen yeni ürünümüz XP S6 şimdiden uluslararası toplumun dikkatini çekmeyi başardı.

Türkiye'nin Tek Bitkisel İlaç Firması İMMUNAT Uzmanları Tarafından Tasarlanmıştır!

Kullanılmaya başladığı andan itibaren ilk 2 saatte kan şekerini % 40 düşürdüğü, bir ay düzenli kullanıldığında kan şekerini düzenlediği 15 günde kolesterol dengelediği tespit edilmiştir.

Telefon Numaraları:

0 252 385 24 04
0 252 385 26 27
0 549 385 24 04

Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız...

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;