Köprü'den ölüme gizemli atlayış

Bir kadın ve bir erkek, Boğaziçi Köprüsü'nden el ele ölüme atladı. Geride gizem kaldı

18 Aralık 2009, Cuma 10:27
A A

Boğaziçi Köprüsü’nden biri kadın iki kişi atlayarak intihar etti. Erkeğin cesedi Kabataş sahilinde, kadının cesedi ise Beşiktaş vapur iskelesi açıklarında bulundu.

Polise, bugün saat 03.00 sıralarında köprüden araçlarıyla geçenler, biri kadın iki kişinin ele ele köprüden atladığı ihbarında bulundu. Hemen olay yerine gelen polis ekipleri, burada terk edilmiş kapıları açık 34 VL 423 plakalı Rover marka bir otomobille karşılaştı.

CESETLER 08.00'DE BULUNDU

Otomobilden 47 yaşındaki Cemalettin Sakarya'ya ait bir kimlik çıktı. Köprü Koruma Şube Müdürlüğü’ne çekici ile götürülen otomobilde polis parmak izi incelemesi yaptı. Olayla ilgili soruşturma sürerken Deniz Polisi de köprü altında ve Boğaz'ın Beşiktaş bölgesinde ceset araması yaptı. Cesetler saat 08.00 sıralarında bulundu.

'25 YILDIR BENİMLE İLGİLENİR!'
Bakırköy'de reklam ajansı bulunan Cemalettin Sakarya'nın cesedi Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne gelen babası Şevket Sakarya tarafından teşhis edildi. Arkadaşları, Cemalettin Sakarya'nın birlikte intihar ettiği Sara Küp ile yakın arkadaş olduğunu söyledi. Sara Küp'ün cesedini arkadaşı Sibel E. teşhis etti. Sibel E., Cemalettin Sakarya'yı tanıdığını belirterek, “25 yıldır benimle ilgilenir, bana bakardı ama ayrı evlerde yaşıyorduk” dedi.

Süleyman KAYA/İSTANBUL, (DHA)

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;