Önceki Fotolar

Kourtney Kardashian ve Kendall Jenner çamur banyosunda...

İki kardeş Kourtney Kardashian ve Kendall Jenner beraber çamur banyosu yaparken görüntülendi

23 Ekim 2017, Pazartesi 15:13
A A

Programın yeni bölümünde abla-kardeş ilişkilerini güçlendirmek için kendilerine SPA günü yapan Kourtney ve Kendall’ın vücutlarına çamur sürdüğü anlar sosyal medyada da olay oldu.

Kourtney’nin tüm vücudunu çamur ile kaplama anı tüm izleyicileri ekrana çekerken, mayosunun yan kısımlarından görünen göğüs dekoltesi yeni bölümün en çok konuşulan karesiydi.

GÜZELLİĞİNİN SIRRI: MANUKA BALI

GÜZELLİĞİNİN SIRRI: MANUKA BALI

Kourtney Kardashian güzellik ve sağlığını Manuka balına borçlu olduğunu açıkladı. Manuka balı Yeni Zelanda'daki manuka ağaçlarından elde edilen ve antibakteriyel özellikleriyle bilinen bir bal.  

Güzel yıldız grip veya soğuk algınlığı hissettiğinde bu baldan yemesinin yanı sıra her sabah içtiği avokado ve badem sütlü karışımına Manuka balı karıştırıyor.  

Kardashian Manuka balı ve avokado karışımını cildine ve saçlarına da maske olarak uyguluyor.   

Saçlarının sağlığını Manuka balı ve hindistancevizi sütüne bağlayan yıldız tam bir Manuka balı tutkunu olduğunu dile getirdi. Kardashian ayrıca gece yatmadan önce de göz altına bir çeşit Manuka balı karışımı sürüyormuş.  

GÜZELLİK SIRRI

GÜZELLİK SIRRI

Kendall Jenner nasıl bir yol izlediğini şöyle anlatıyor: New York’ta olduğum zamanlarda, Gotham Gym’de boks yapıyorum. (Gigi Hadid’in de gitttiği, New York’taki ünlü bir boks salonu). Çok yorgun olsam da kendimi gitmek için zorluyorum. Paris ya da Londra’da olduğum zamanlarda ise otelin spor salonunu kullanıyorum. Seyahat sırasında da tembel olabilirim ancak istediğimin ne olduğunu biliyorum ve çalışmaya devam ediyorum.

Eğer kendimi biraz şımartacaksam, akşam yemeğinde ızgara tavuk ve pilav yemeyi tercih ediyorum. Ama dürüst olmak gerekirse sağlıksız olan her şeyi seviyorum. Pizza, kızarmış tavuk… Kısacası her şey!