Kuaförde korkunç kavga!

Aydın'ın İncirliova İlçesi'nde, 18 yaşındaki Ersel Ç., tartıştığı 16 yaşındaki Serkan Özbudak'ı, kalbinden bıçaklayarak yaraladı

Kuaförde korkunç kavga!

Olay, saat 17.00 sıralarında Cumhuriyet Mahallesi Aykut Ozan Caddesi’ndeki bir bayan kuaföründe meydana geldi. Bayan kuaföründe çalışan Serkan Özbudak ile Germencik’in Neşetiye Mahallesi’nde ikamet eden Ersel Ç. arasında iddiaya göre kız meselesi nedeniyle tartışma yaşandı.

Tartışmadan sonra Ersel Ç. arkadaşları ile birlikte bayan kuaförüne giderek Serkan Özbudak’ı konuşmak için dışarıya çıkardı. İddiaya göre Ersel Ç., Serkan Özbudak ile özel konuşacağını söyleyerek caddenin sonundaki boş bir araziye götürdü.

Burada önce sözlü tartışmaya başlayan gençler arasında daha sonra kavga çıktı. Kavga sırasında Ersel Ç. elindeki bıçağı Serkan Özbudak’ın kalbine sapladı. Aldığı bıçak darbesi ile olduğu yere yığılan Serkan Özbudak daha sonra çevredekilerin yardımı ile çağrılan sağlık ekiplerince Aydın Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Burada tedaviye alınan Özbudak’ın sağlık durumunun ciddi olduğu öğrenildi. Olaydan sonra Germencik’e kaçan Ersel Ç., polis ekipleri tarafından kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Burhan CEYHAN/ İNCİRLİOVA,(Aydın),(DHA)