Küçük: Ben ona kurban olurum

Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın ilişkisi olduğu iddia edilen Kezban Küçük, NTV'de katıldığı canlı yayında, Avcı'nın haksız yere tutuklandığını söyleyerek, “Ben ona kurban olurum. Gurur duyuyorum onunla” dedi

Küçük: Ben ona kurban olurum

Devrimci Karargah örgütüne yönelik yapılan soruşturma kapsamında Ankara'da gözaltına alınan ve çıkarıldığı İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi'nde tutuklanan Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın ilişkisi olduğu iddia edilen Kezban Küçük, NTV'de katıldığı canlı yayında, Avcı'nın haksız yere tutuklandığını söyleyerek, “Ben ona kurban olurum. Gurur duyuyorum onunla” dedi.

Mirgün Cabas'ın sunduğu ‘Herşey’ adlı programa katılan Küçük, Avcı ile evliyken konuşmaya başladıklarını ancak evliliğini bitirmeden kesinlikle bir ilişkilerinin olmadığını söyledi. İlişkilerini coşkulu bir şekilde yaşadıklarını ve birbirlerini sevdiklerini söyleyen Küçük, Avcı ile zaman zaman görüştüklerini anlattı.

Hakkında, örgüt adına Avcı ile ilişkiye girip onu kullandığı yönündeki iddialara güldüğünü belirten Küçük, adı geçen örgütün adını bile söylemekte zorluk çektiğini belirtti. İddiaların asılsız olduğunu da söyleyen Küçük, Necdet Kılıç'ı tanıdığını ancak iddia edildiği gibi bunun örgütle bir ilişkisinin olmadığını söyledi.

TUTUKLANDIĞINDA MESAJ GÖNDERDİ

Küçük, Avcı'nın tutuklandıktan sonra kendisine gönderdiği mesajda, “Seni çok seviyorum. Bir tek sen yetersin. Bir tek sen dünyaya bedelsin“ dediğini söyledi. Bütün bu yaşanlardan pişman olup olmadığı sorusuna Küçük, “Ben ona kurban olurum, pişman değilim. Haksız yere götürüyorlar haklı yere götürseler daha mı iyi ?“ dedi. Küçük bazı soruları da özel olduğu gerekçesiyle cevaplamak istemedi.